Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Близько 250 підприємців прийшли на сесію Полтавської міськради

Близько 250 підприємців прийшли на сесію Полтавської міськради

На сьогоднішню сесію Полтавської міськради прийшли підприємці. Вони були там із 10 години ранку до 12.20. Спочатку – блокували роботу, потім виступили із вимогами до секретаря міськради Олександра Шамоти та депутатів. 

На 19-ту сесію Полтавської міськради прийшли близько 250 підприємців, які вимагали не ставити до порядку денного питання, що стосувалися демонтажу деяких МАФів та виділення грошей на знесення тимчасових споруд. Про це розповів голова громадської організації «Підприємці Полтавщини» Євген Дикань.

 «У мене яке прохання: нас сьогодні тут зібралося багато підприємців. У наш задача яка: ми просимо на сьогоднішній день  зняти ті питання, які нас цікавлять. Це скандальні питання.  Це МАФи і виділення грошей  на зніс прибудови до кінотеатру імені Котляревського. Зніміть ці питання, і підприємці звідси підуть. У нас не має задачі зривати сесію. У нас задача – спілкування із владою. Нам іншого не треба» - повідомив голова ГО «Підприємці Полтавщини» Євген Дикань.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міськради: «Ми з вами з ініціативними групами сьогодні після сесії вирішимо, коли з вами проведемо круглий стіл. Це моя пропозиція».

 «Я прийшов відстоювати свої права. Зокрема це питання виділення 600 тисяч гривень на  знесення скандальних МАФів.  Ми вимагаємо, щоб утворили комісію і розібралися, а потім ухвалювали рішення, на  які виділяють півмільйона гривень. Наш об’єкт також входить до переліку. Там ряд скандальних МАФІв і наш об’єкт. У нас скасували паспорт прив’язки незаконно. Міська влада не довела, що це постійна конструкція.  Ми тиждень тому виграли суд. Якби ми були неправі, ми б програли» - говорить власник прибудови на Соборності, 31, Дмитро Собакарь.

Питання не виключили із порядку денного. Під час перерви громадськість розійшлася.

Євген Дикань, голова ГО «Підприємці Полтавщини»:»У нас вийшло домовитися і сісти у понеділок за стіл переговорів і дійти спільної згоди. Ми плануємо обговорити питання МАФів, прибудови до кінотеатру Котляревського і питання щодо спокійної роботи підприємців у місті, що не буде зносів і наїздів».

Олексій Чепурко, заступник міського голови: «Ми зараз ті рішення, які прийняли, вони безумовно вступають у силу. Ми говоримо зараз про те, що з понеділка інспекція по благоустрою не почне демонтаж, доки ми не вичерпаємо усі можливі варіанти, не переговоримо все з підприємцями, що дійсно треба провести демонтаж. Ми з підприємцями це домовилися і з понеділка цю роботу розпочинаємо».

Сьогодні депутати  на 19-й сесії Полтавської міськради розглянули близько 60 питань.