Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

Четвертий день перебуває під арештом моряк з Полтавщини Богдан Головаш

Четвертий день перебуває під арештом моряк з Полтавщини Богдан Головаш

Полонений моряк із Полтавщини Богдан Головаш четвертий день перебуває під арештом на території, підконтрольній Росії. Наш земляк народився і навчався у Кременчуці, тут закінчив ліцей із посиленою військово-фізичною підготовкою. Більше про 22-річного моряка дивіться у наступному сюжеті.

«Богдан проходив у нас навчання з 2011 до 2013 року. Гарний, комунікабельний хлопець. Вчився дуже гарно. Брав участь у всіх наших заходах. Душа компанії. Не багато в нас йдуть у морські заклади, але він хотів саме морським офіцером бути, мрія» - каже начальник Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкоюВалерій Марченк .

«У мене є ось анкета, при якій Богдан описав всі питання при вступі до військового ліцею (0.17). (0.37) Я хочу навчатися у Кременчуцькому військовому ліцеї, щоб можна було опанувати всі мої улюблені предмети досконало і на найвищому рівні» - розповілакласна керівниця Б. ГоловашаОльга Левіна.

Богдан Головаш навчався у Кременчуцькому ліцеї із 9 до 11 класу. Випустився 2013 року. Потім вступив до Севастопольського воєнно-морського училища імені Нахімова. 2014 перевівся до Одеси.

Нині - служить на флоті. 25 листопада він разом з моряками сУднами здійснювали перехід Керченською протокою. На відео – їх атакують російські кораблі. Тоді українських моряків взяли у полон.

«Я дізналася про цю інформацію по телебаченню. Чомусь забился серце у мене. Коли стали відомі імена 18 моряків, які захопила Російська федерація, мені стало ще тривожніше. Я побачила, що це наш Богдан» - розповілакласна керівниця Б. ГоловашаОльга Левіна.

Рішенням сімферопольського суду, підконтрольного Росії, Богдана Головаша заарештували на 60 діб.

«Чекаємо тебе, Богдан, додому. Чекаємо, що ти зайдеш до нас, відкриєш двері і скажеш "Добрий день!"» - говорить Ольга Левіна.