Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

Власники автівок протягом дня безкоштовно підвозили полтавців

Власники автівок протягом дня безкоштовно підвозили полтавців

Полтавські водії долучились до акції «Підвезу». Її у соцмережі ініціював Андрій Колодочка. Він запропонував водіям підвозити на роботу чи навчання тих, із ким буде по дорозі. Андрій Колодочка розповів моїм колегам: акцію ініціював через зменшення кількості громадського транспорту, про яке учора повідомив голова Асоціації перевізників Полтавщини Юрій Лупаєнко.

Віктор Прохар, водій, що долучився до акції «Підвезу»:  Два місця буде, це точно. Рухаюся містом небагато, зараз планую їхати забирати дружину, може когось і підвезу.

Дмитро Паламаренко, пасажир, що долучився до акції «Підвезу»: Звичайно, дуже приємно було. Простояв хвилин 15-20. Майже жодна маршрутка не зупинилася. Не зручно. На роботу якраз збираюся. Трішки запізнююся. Я думаю, встигну. Зараз встигну.

 - Зупиню.

-         Що я вам винен може?

-         Нічого, я по дорозі.

-         Дякую, допомогли. Гарного дня! .

Андрій Колодочка, ініціатор акції «Підвезу» у Полтаві: Якщо ви маєте власний автомобіль, є вільне місце в автомобілі, ви чіпляєте цей хештег «Підвезу», зупиняєтеся на зупинці і пропонуєте, куди вам потрібно їхати, до якої зупинки. 2-3 людини можете підвезти без проблем.

Сергій Чепіжний, водій, що долучився до акції «Підвезу»: Ще до цієї акції колись намагався підвезти, то ніхто не сів. Без такої вивіски були, то просто не підсіли. А сьогодні зупинилися на зупинці, говоримо «Підвезем!». То люди сумніваються, з пересторогою до цього відносяться. А двоє дорослих людей: «А ви не обманюєте?» Кажу: «Та ні, просто підвеземо, без коштів». То вони підсіли, дякували, довезли до Леніна, так.

Андрій Колодочка, ініціатор акції «Підвезу» у Полтаві: Власники маршруток пікетували міську раду з вимогою підвищення проїзду в маршрутках. Вважаю ціну 8 гривень неприйнятною для міста. Тому долучився до такої акції «Підвезу». Це така всеукраїнська акція була. Вона відбулася у кількох областях України і мала ефект .