Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Вболівальникам повертають гроші за квитки на матч між "Ворсклою" та лондонським «Арсеналом»

Вболівальникам повертають гроші за квитки на матч між "Ворсклою" та лондонським «Арсеналом»

Від сьогодні вболівальникам «Ворскли» повертають гроші за квитки на матч між полтавською командою та лондонським «Арсеналом», якими вони не скористалися. Про це повідомив речник клубу «Ворскла» Артем Лобанов. Квитки, які купували у касах стадіону або у магазині «Ворскли» –туди і повертають. А білети, які придбали онлайн потрібно здавати через службу підтримки сайту. 

Друга година. У фірмовому магазині «Ворскли» - черга людей. 

Вони прийшли повертати гроші за квитки на матч «Ворскла- Арсенал». Серед них – Юрій Устименко. За два квитки йому повернули 800 гривень.

Юрій Устименко, повернув гроші за квитки: Я планував, звичайно, йти на матч, але через те, що в мене робота, я не зміг поїхати у Київ. Я працюю в нічну зміну. Я очкував гри гарної і перемоги. А в результаті…

Полтавець Олександр Черніков хоче здати свій квиток.

Олександр Черніков , хоче повернути гроші за квитки: Я прийшов ще за день до матчу сюди. Тут стояли стюарди, була прес-конференція. Тільки стюарди казали мало інформацію. Не знали чи віддаватимуть гроші.

Олександр Васін, начальник відділу маркетингу та реклами ФК «Ворскла»: Щоб повернути кошти, вам потрібно прийти до каси стадіону, зараз вона находиться в нашому магазині «Фан Плей». Написати заяву на повернення коштів і взяти з собою паспорт і квиток.

З 9 години до 14-ї відшкодували гроші за 200 квитків.

Ірина Величко, заступниця головного бухгалтера ФК «Ворскла»:Люди приходять, заповнюють заяву. Там вказують кількість квитків, їх вартість та  загальну суму. Потім вони приходять до нас. Ми перевіряємо, чи справжні ці квитки та чи не були вони використані у Києві. І тоді повертаємо гроші.

На матч «Ворскла - Арсенал», який відбувався у Києві прийшли шість тисяч уболівальників. Із них 3 тисячі – за квитками, які придбали у Полтаві, каже Олександр Васін.

Олександр Васін, начальник відділу маркетингу та реклами ФК «Ворскла»:Всього кількість проданих квитків – орієнтовано 18-ть тисяч. Ми сподівалися в день матчу ще допродати. Скоріш за все був би аншлаг на стадіоні. Повертати гроші будемо до тих пір, поки кожен вболівальник не отримає назад свої кошти.

За словами речника полтавського футбольного клубу Арема Лобанова: сума збитків за невикористані квитки – майже п’ять мільйонів гривень.