Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Олег Кулініч повідомив, що був присутній на голосуванні за введення воєнного стану

Олег Кулініч повідомив, що був присутній на голосуванні за введення воєнного стану

У відповіді на інформаційний запит депутат-мажоритарник із Полтавщини Олег Кулініч повідомив, що був присутній 26 листопада під час голосування за законопроект «Про введення воєнного стану в Україні». Також написав, що не голосував за введення в Україні воєнного стану у тому варіанті, який був запропонований у проекті Закону.

«26 листопада під час голосування за проект Закону про затвердження Указу Президента України» (№9338) я знаходився у сесійному залі парламенту. Це підтверджує і моя письмова та електронна реєстрація, і те, що я голосував за інше питання порядку денного – проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до ООН, Європейського Парламенту, Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу у зв’язку з черговим актом агресії Російської Федерації проти України».

На офіційному веб-порталі Верховної Ради України  у поіменному голосуванні за законопроект щодо воєнного стану зазначено, що Олег Кулініч був відсутнім на засіданні. Таке ж вказано і щодо голосування за проект Постанови про призначення чергових виборів Президента України, яке також розглядали депутати на ньому.  Щодо проекту Постанови, про яку йдеться у відповіді на інфозапит, зазначено про присутність нардепа. Олег Кулініч – депутат від «Партії "Відродження"». Він обраний від Полтавщини по 147-му округу. Нагадаємо, Верховна Рада 26 листопада ухвалила закон про запровадження воєнного стану.