Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Олена Ляшенко
Олена Ляшенко

Подружжя полтавських волонтерів допомагає військовим з початку війни на сході України

Подружжя полтавських волонтерів допомагає військовим з початку війни на сході України

Біля станції техобслуговування, де працює Володимир Каптур, зараз 8 військових машин з фронту.

Володимир Каптур, ремонтує машини:
- Ця сторона… вона вже коли зі склом, вже не так страшно виглядає.

Ось цю ремонтує для розвідників з 24 бригади. 

Володимир Каптур, ремонтує машини: - На той час вони були на околиці Горлівки, в Чигирях. Якраз вони займали Чигирі. Я фотографії можу показати, в якому стані вона була. Вона попала під обстріл 120 – х мінометів. Ліва сторона була пошкоджена, все скло повилітало і осколки з порогів через кришу повилітали.

Володимир разом зі своєю дружиною Іриною допомагають військовим з 2014-ого.

Ірина Каптур, волонтерка: - Дуже потрібна допомога. З ким ми не розмовляли з бригадами – медицина зовсім не закрита. Ну і по автомобілях. Все, що є по оптиці – дуже багато оптики також не закрито. Я не знаю, що кажуть: Америка, Канада, але цього всього там, де ми буваєм, немає.

Цього разу у зону бойових дій передадуть оптичну трубу і тепловізор. Медичні носилки Ірина купила за свої гроші – за премію, яку отримала до дня Захисника України за волонтерство.

Ірина Каптур, волонтерка: - Дякуємо людям, які передають кошти. Мама Люба Мочалова, Ігоря Мочалова. Син загинув, а вона… В День Збройних Сил говорить: «Будь ласка, купи хлопцям, що потрібно». Куплено було турнікети, якраз Ромчику Монголу, ну і там ще медицини докуплю.

Ірина Каптур, волонтерка:- Якщо можна, ось там зняти носки. В мене ось, пані Оля, це моя пацієнтка, пенсіонерка, 1400 гривень пенсія. Але за ці 1400 гривень вона ходить по секондам, купує кофти, пере, розпускає, в’яже і за сезон десь до 300 носків виходить. Ось уже перші 130 пар носків, які вона нав’язала. Знаєте, виснаження… Можна просто лежати на дивані і розказувати, як нам набридла  війна, а можна просто робити свою справу, як ми це робимо. Живемо, допомагаємо, рятуємо цих хлопців. І радіємо, що вони повертаються живі, що все в них добре.