Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Два нових сміттєвози та дві машини для очищення вигрібних ям придбали для Полтави

Два нових сміттєвози та дві машини для очищення вигрібних ям придбали для Полтави

Водій Василь Шуть випробовує новий сміттєвоз, на якому буде працювати.

Василь Шуть,  водій сміттєвоза: Я в центрі роблю. За графіком. В 6-ть виїжджаю. В 6-ть заїжджаю. В кожного свій маршрут. Всі по ньому їздять.

Ось ці машини придбали для підприємства «КАТП – 1628» за гроші із міського та обласного бюджетів.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міськради: Це спільне фінансування. Загальна сума 13-ть мільйонів. Половину з них виділила міська рада.

Всього на балансі комунального автотранспортного підприємства – 80 автомобілів. Більше 20-ти із них треба списати, каже Микола Черкашин.

Микола Черкашин, начальник авторемонтної майстерні «КАТП- 1628»:  Це стоянка для автомобілів. Це сміттєвози, які на даний момент не працюють. Сміттєвозів задньої загрузки у нас 17-ть. Ходових, які закривають ділянки - 14-ть машин. На двох немає водіїв. І один знаходиться в дуже поганому стані. Треба дуже багато коштів, щоб його відремонтувати.

Ось у цій майстерні сміттєвози ремонтують.

Микола Черкашин, начальник авторемонтної майстерні «КАТП- 1628»:  Вони  ламаються дуже часто. Тому що вже відпрацювали своє. Вже моторесурс у них вичерпаний. Найчастіше поломки  ходової частини і коробки передач. Ось наглядний приклад. Ось вони вже поварені.

В нас дуже старі машини. Одна - 92-го року випуску. Одна - 91-го. Вони уже три рази повинні бути списані. Тому що вони в агресивних умовах працюють. Вони потребують не те, що ремонту, а списання.

Олексій Чепурко, заступник міського голови Полтави:На сьогодні гостра потреба в п’яти сміттєвозах з заднім завантаженням. В п’яти - з боковим завантаженням. Є велика потреба в тракторах, які працюють на сміттєзвалищі.  Є потреба в АС-машинах. Не вистачає просто бюджетних коштів, щоб закупити все одним махом.

За словами Олексія Чепурка, використовувати сміттєвози почнуть наступного тижня, коли оформлять документи.