Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Вікторія Чиж
Вікторія Чиж

П’ять пунктів обігріву є у Полтаві

П’ять пунктів обігріву є у Полтаві

На вулиці Стрітенській у приміщенні центральної райлікарні ось цей пункт обігріву працює з листопада

«Приймальне відділення працює цілодобово і пункт обігріву теж«Зараз не багато ще, буквально кілька людей було, доставляла швидка. Це – мешканці без постійного місця проживання, які перемерзають»«Можемо запропонувати чай, бутерброд, якщо в денний час – тарілку супу знайдемо» «Дуже часто люди, яким нічим топити йдуть сюди, в лікарню» - каже лікар Андрій Василевський

Нічліг пропонують у терапевтичному відділенні лікарні. Для цього там - більше 10 ліжок, каже Андрій Василевський.

Ось тут, у фойє Терцентру Київського району міста, одночасно можуть зігрітися п’ятеро людей, каже директорка Людмила Кабак. Працює пункт з 8-ї ранку до 17-ї :15-ть.

«У нас пункт обігріву тимчасовий, на час нашого робочого дня. «Чай. Навіть, мівіна, ну ось таке» «До нас минулого року всього дві людини прийшли» -  каже Людмила Кабак.

Пункт обігріву у Подільському  районі  – у приміщенні терцентру соцобслуговування.

Тетяна Мазур - директорка: «Пункт обігріву,  розташований тут, в холі райвиконкому, якщо потрібно надаємо гарячий чай, якщо є, то печиво»«Одна людина, ну може дві, більше не зверталося»«Ми можемо обігріти й декількох осіб» «Ми їм допомоги особливої не можемо надати ніякої»

На провулку Шевченка, 5А - Центр адаптації для безпритульний. Він же працює як пункт обігріву. 

П’ятий  пункт, за даними сайту міської ради – в 3-ій міській лікарні. 

-         Прийти, обігрітися, попити чаю… ніколи не було в нас

У Полтаві працюють 4 пункти обігріву. Двоє  - у Київському районі, Один - у Шевченківському та один - у Подільському. Пункт обігріву у третій міській клінічній лікарні на площі Слави, 2  - не працює.