Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

489 кандидатів зареєстрували на вибори у ОТГ у трьох громадах Полтавщини

489 кандидатів зареєстрували на вибори у ОТГ у трьох громадах Полтавщини

489 кандидатів на посади голів та депутатів зареєстрували на вибори у трьох об’єднаних територіальних громадах Полтавщини. Вони мають відбутися 23-го грудня, розповів комунікаційник спостереження обласного осередку «Опори» Ігор Литвиненко. 

У трьох об’єднаних громадах Полтавщини готуються до виборів. Це – у Чорнухинська, Опішнянська та Краснолуцька. Всього в області сорок одна ОТГ.

Ігор Литвиненко, комунікаційник спостереження за виборами  обласної Громадянської мережі «ОПОРА»:  «Вибори 23-го грудня пройдуть у трьох територіальних громадах  - це перші місцеві вибори у Чорнухинській, Опішнянській та Краснолуцькій громадах. (останні це Гадяцький та Зінківській райони)»  «Старт реєстрації кандидатів почався у середині листопада, а завершився 29-го листопада – комісії зареєстрували остаточні списки кандидатів» 

На вибори у три громади зареєструвалося 489 кандидатів.

Ігор Литвиненко, комунікаційник спостереження за виборами  обласної Громадянської мережі «ОПОРА»:  «Найбільша кількість зареєстрованих кандидатів на Полтавщині – в Опішнянській територіальній громаді: там найбільше й по депутатах – 175, й по головах – 11 кандидатів»  «А найменша – у Краснолуцькій громаді: там зареєструвався один кандидат на посаду голови й 129 – у депутати» «У Чорнухінській громаді 171 кандидат в депутати та два кандидати на голову» 

23-го грудня вибори до об’єднаних територіальних громад мали відбутися у 24-ох областях України. 30-го листопада Центральна виборча комісія рекомендувала скасувати проведення виборів у десяти областях, в яких ввели воєнний стан. А саме: у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській та  Чернігівській.