Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Сьогодні у Нових Санжарах почався військово-патріотичний вишкіл «Жіночий батальйон»

Сьогодні у Нових Санжарах почався військово-патріотичний вишкіл «Жіночий батальйон»

98 учасниць приїхали сьогодні до Нових Санжар на військово-патріотичний вишкіл «Жіночий батальйон». Їх вік  - від 14-то до 35-ти років, розповіла Марина Засенко.

Марина Засенко, співорганізаторка «Жіночого батальйону»: «Учасниками є в основному студентська молодь: педагогічний університет, медична академія»

Співорганізатор  заходу Олег Бариш розповів про завдання першого дня вишколу.

Олег Бариш, співорганізатор «Жіночого батальйону»: Сьогодні ті завдання, які виконуватимуть дівчата притаманні підрозділам Національної гвардії» «Основи гірської підготовки: швидкий спуск – підйом, тактична медицина: робота у лісній зоні на відкритій місцевості»  «Також будуть вивчать сьогодні основи мінометної справи: відпрацьовується корегування пострілів»  «відпрацювання індивідуальної підготовки – пострілів: автомат,швидка перезарядка й прийняття положень для стрільби» Інструкторів задіяно понад 30 чоловік»

14-ти річна учасниця вишколу Ліза Крамська  три роки займається мінометною стрільбою.

Єлизавета Крамська, учасниця «Жіночого батальйону»:«Я хочу стати військовослужбовцем, тому що для мене це важливо. Й для нашої країни також»  «Мої родичі, батько хочуть щоб я цим займалась. Тому що зараз йде війна. Й треба знати все що з цим пов’язано» 

18-річна полтавка Тетяна Шеметюк готується до спуску вниз по канатам.

Тетяна Шеметюк, учасниця «Жіночого батальйону»: «Труднощі завжди є» «Натираю руки, дуже болять в ліктях руки. А в принципі це неважко»

Цей військово-патріотичний вишкіл - восьмий. Він триватиме до  дев’ятого грудня включно.  «Жіночий батальйон» провадять двічі на рік: взимку та весною. Перший відбувся у грудні 2014-го року.