Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Подкасти

Будні Пенсії, тарифи, дороги, сусідські межі — словом — «Будні».
Околиці Околиці — те, чого не зустрінеш у путівниках. Околиці — найближчий шлях до пізнання справжньої Полтавщини у всій її красі.
Життя в портретах Хто ми є, які ми є і для чого, власне, живемо у цьому світі. Відповіді живих сучасників у програмі «Життя в портретах».
Екопрактикум Будь на «ти» із сучасним світом! «Екопрактикум» — подкаст про життя у злагоді з природою, та про нові екологічні тенденції.
Полтавська паралель «Кожному мила своя сторона», писав наш земляк, філософ Григорій Сковорода. Любити і знати якомога більше про Полтавщину пропонує журналістка Світлана Ісаєнко. Знайди «Полтавську паралель» і пізнай свій рідний край.
Часомір Історики, політологи, краєзнавці, безпосередні учасники і свідки просто цікавих подій у програмі «Часомір» розкажуть про те, чому варто повчитися в історії, адже це наука точна і справедлива, упередженою до когось робимо лише ми з вами.
Соціальний вісник Заробітна плата, боротьба з безробіттям, пенсійна реформа, допомоги інвалідам, малозабезпеченим сім’ям, чорнобильцям, одиноким матерям, багатодітним родинам…
Зелений компас Якщо ви – закохані у дивовижу, що зветься природою, якщо ви вмієте серцем слухати навколишній світ, якщо ви не уявляєте свого життя без романтики доріг — скоріше пакуйте рюкзак й гайда з нами!
Перевірено на собі Історії з життя, поради, консультації, застереження, приклади, докладно, з подробицями та турботою про кожного з вас у подкасті «Перевірено на собі».
Батьківські збори Ідеального тата або мами не існує. Життя підкидає складні ситуації, і дорослі можуть звернутися за роз’ясненням і допомогою до лікарів, педагогів, психологів, правоохоронців, але остаточне рішення залишається за ними.
Екс факто Свіжі новини про розкриття найрезонансніших злочинів, поради фахівців, аби ви не стали жертвами зловмисників.
Академія мистецтв Про те, що не в’яне роками. Про те, що не забувають віками. Про те, що радує душу та зігріває серце. Про те, що хочеться слухати й слухати. Про те, що зачаровує з першої секунди…