Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Політичне ток-шоу «Позиція» (архів)

Яків Рабкін

Країна Ізраїль - давні корені, але не дуже давня історія сучасної державності. Паралель між Ізраїлем та Україною в студії "Лтави" проводитимуть журналіст Анатолій Мішин та професор Монреальського університету Яків Рабкін

"Позиция" Олександр Кучеренко, Валерій Баранов

Тема передачі: Об'єднання заради децентралізації

Децентралізація і система освітніх закладів

Свою позицію щодо децентралізації в сфері освіти захищають гості студії Айдер Сеїтосманов, експерт проекту «Підтримка децентралізації в Україні» та Олег Фасоля, директор Департаменту освіти і науки ОДА Хмельницької області

Віталій Цебрій

Литва і Україна. Ці країни поєднує історія. Навіть маємо спільні сторінки. Нині зв'язки між нашими народами продовжують розвиватися.

Олександр Біленький, Роман Товстий

Ключова тема розмови: поїздка делегації Полтавської області в зону АТО.

Андрій Река

Сьогодні народний депутат України Андрій Река говорив не лише про політичну ситуацію на Полтавщині, а й в державі в цілому.

Валерій Прядко

Свою позицію щодо подій, що відбуваються на Полтавщині озвучує депутат обласної ради, голова робочої групи з розробки Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм» та підготовки змін до Статуту підприємства Валерій Прядко.

Катерина Давиденко

У студії "Лтави" обговорюють тему децентралізації влади через конституційну реформу.

Роман Куйбіда, Катерина Давиденко

Гості студії обговорюють питання участі громадян у конституційному процесі.