Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Телепрограма

Понеділок, 22 жовтня

07:00 «Ранок на «Лтаві»

07:30 ПТН

07:35 «Ранок на «Лтаві»

08:00 ПТН

08:05 «Ранок на «Лтаві»

08:30 ПТН

08:35 «Ранок на «Лтаві»

09:00 Кулінарне шоу «Енеїда»

Технічна перерва з 10:00 до 13:30

13:30 ПТН

13:40 «Тема дня» (повтор)

14:10 «Українська читанка»

14:20 РадіоДень «Модуль знань»

15:00 Д/ф «Маргарет Тетчер. Залізна леді Британії»

16:00 Д/с «Орегонський путівник»

17:00 ПТН

17:10 «Пліч-о- пліч»

17:35 Д/с «Незвичайні культури»

18:05 «Розсекречена історія»

19:00 ПТН (сурдопереклад)

19:20«Тема дня» (сурдопереклад)

19:45 #КіноWALLз Сергієм Тримбачем

20:10 #NeoСцена з Олегом Вергілісом

20:40 ПТН

Вівторок, 23 жовтня

07:00 «Ранок на «Лтаві»

07:30 ПТН

07:35 «Ранок на «Лтаві»

08:00 ПТН

08:05 «Ранок на «Лтаві»

08:30 ПТН

08:35 «Ранок на «Лтаві»

09:00 Д/с «Дешевий відпочинок»

09:35 Д/с «Смаки культур»

Технічна перерва з 10:00 до 13:30

13:30 ПТН

13:40 «Тема дня» (повтор)

14:10 «Українська читанка»

14:20 РадіоДень «Модуль знань»

15:00 Д/с «Незвідані шляхи»

16:00 Д/с «Орегонський путівник»

17:00 ПТН

17:10 «Своя земля»

17:35 «WiceCow». 100 років історії

18:00 Т/с «За службовим обов’язком», 13с. (16+)

19:00 ПТН (сурдопереклад)

19:20«Тема дня» (сурдопереклад)

19:45 #БібліоFUN з Ростиславом Семківим

20:10 #МузLove з Любою Мозговою

20:40 ПТН

Сepeда, 24 жовтня

07:00 «Ранок на «Лтаві»

07:30 ПТН

07:35 «Ранок на «Лтаві»

08:00 ПТН

08:05 «Ранок на «Лтаві»

08:30 ПТН

08:35 «Ранок на «Лтаві»

09:00 Д/с «Дешевий відпочинок»

09:35 Д/с «Смаки культур»

Технічна перерва з 10:00 до 13:30

13:30 ПТН

13:40 «Тема дня» (повтор)

14:10 «Українська читанка»

14:20 РадіоДень «Модуль знань»

15:00 Д/с «Неповторна природа»

15:25 Д/с «Таємниці підводного світу»

16:00 Д/с «Орегонський путівник»

17:00 ПТН

17:10 «Наші гроші»

17:35 «WisеCow». 100 років мистецтва

18:00 Т/с «За службовим обов’язком», 14с. (16+)

19:00 ПТН (сурдопереклад)

19:20 «Тема дня» (сурдопереклад)

19:45 Д/с «Океан Вет», 7с.

20:10 Д/с «Океан Вет», 8с.

20:40 ПТН

Четвер, 25 жовтня

07:00 «Ранок на «Лтаві»

07:30 ПТН

07:35 «Ранок на «Лтаві»

08:00 ПТН

08:05 «Ранок на «Лтаві»

08:30 ПТН

08:35 «Ранок на «Лтаві»

09:00 Д/с «Дешевий відпочинок»

09:35 Д/с «Смаки культур»

Технічна перерва з 10:00 до 13:30

13:30 ПТН

13:40 «Тема дня» (повтор)

14:10 «Українська читанка»

14:20 «РадіоДень «Модуль знань»

15:00 Д/с «Неповторна природа»

15:25 Д/с «Таємниці підводного світу»

16:00 Д/с «Орегонський путівник»

17:00 ПТН

17:10 «Складна розмова»

17:35 «WiseCow». 100 років кіно

18:00 Т/с «За службовим обов’язком», 15с. (16+)

19:00 ПТН  (сурдопереклад)

19:20 «Тема дня» (сурдопереклад)

19:45 Д/с «Сироти дикої природи», 7с.

20:10 Д/с «Сироти дикої природи», 8с.

20:40 ПТН

П’ятниця, 26 жовтня

07:00«Ранок на «Лтаві»

07:30 ПТН

07:35 «Ранок на «Лтаві»

08:00 ПТН

08:05 «Ранок на «Лтаві»

08:30 ПТН

08:35 «Ранок на «Лтаві»

09:00 Д/с «Дешевий відпочинок»

09:35 Д/с «Смаки культур»

Технічна перерва з 10:00 до 13:30

13:30 ПТН

13:40 «Тема дня» (повтор)

14:10 «Українська читанка»

14:20 РадіоДень «Модуль знань»

15:00 Д/с «Неповторна природа»

15:25 Д/с «Таємниці підводного світу»

16:00 Д/с «Орегонський путівник»

17:00 ПТН

17:10 «Схеми. Корупція в деталях»

17:35 «WiseCow». 100 років літератури

18:00 Т/с «За службовим обов’язком», 16с. (16+)

19:00 ПТН (сурдопереклад)

19:20 «Тема дня» (сурдопереклад)

19:45 Д/с «Акулячий маг», 5с.

20:10 Д/с «Акулячий маг», 6с.

20:40 ПТН

Субота, 27 жовтня

07:00 М/с «Принцеса Сіссі»

08:00 «Ранок на «Лтаві». Дайджест

09:35 Кулінарне шоу «Енеїда»

Технічна перерва з 10:00 до 13:30

13:30 «WiseCow»

13:40 «Тема дня»(повтор)

14:06 «Світ навколо»

14:10 «Розсекречена історія»

15:10 РадіоДень. «Книжкова лавка. ТОП 7»

16:05 #NeoСцена з Олегом Вергелісом

16:35 «Сватання на Гончарівці». Вистава. Київський Академічний молодий театр

17:55 «Лайфхак українською»

18:05 Д/ф «Сильна доля»

19:00 ПТН

19:13 «Тема дня»

19:45 Д/с «Двоколісні хроніки

20:00 «Фольк – Music»

Неділя, 28 жовтня

07:00 М/с «Принцеса Сіссі»

08:00 «Додолики»

08:30 «Ранок на «Лтаві». Дайджест

09:35 Кулінарне шоу «Енеїда»

Технічна перерва з 10:00 до 13:30

13:30 «WiseCow

13:40 «Тема дня»

14:06 «Світ навколо»

14:10 «Розсекречена історія»

15:10 «Букоголики»

15:35 «Відкривай Україну»

16:05  Д/ф «Чудова гра»

16:30  Д/ф «Хто в домі хазяїн?»

17:00 «Фольк – Мusic»

18:00 Д/с «Двоколісні хроніки», 7с.

18:15 Д/с «Двоколісні хроніки», 8с.

18:30 «Своя земля»

19:00 «Розсекречена історія»

19:55 «Візитівки Полтавщини»

20:00 Д/ф «Земні катаклізми»