Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

ПТН 5.06.2014

ПТН 5.06.2014

- «Польський досвід системних змін». У Полтаві польські фахівці провели тренінг для представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

- Члени обласної організації товариства мисливців і рибалок протестували під управлінням лісового та мисливського господарства Полтавщини проти передачі мисливських угідь у приватні руки.

- Активісти «Правого сектора» пікетували прокуратуру Полтавської області, вимагаючи відставки заступника прокурора області Андрія Стойки.

А селяни із Карлівського району скаржилися , що не можуть забрати в орендаря свої земельні паї.

- Полтавський міський голова знову не з»явився в суді. Суддя надішле запит до Міністерства фінансів, чи насправді Олександр Мамай перебував там у цей час, як заявив його представник.

- Козельщинська районна рада та Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат уклали угоду про соціальне партнерство.

- У Полтаві попрощалися із громадським діячем Володимиром Степанюком, який чимало зробив на Полтавщині для розвитку громадянського суспільства та, зокрема, вшанування пам»яті Тараса Шевченка.

- Лікарняна каса Полтавщини -- прообраз страхової медицини.На сьогодні вона об»єднує 26 тисяч осіб і за 10 років існування надала хворим допомоги у лікуванні на 30 мільйонів гривень.