Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

"ПТН" 11.08.2016

"ПТН" 11.08.2016

- Збивав фарбу з машин і громив скло - Полтаву минулої ночі накрив град розміром із 5-копійчану монету. Сильні пориви вітру та дощ із градом, які в обласному центрі тривали близько 20 хвилин, повалили чимало дерев в районі Вороніна та в центрі міста, перетворили тротуари на ріки та пошкодили дахи приватних будинків. Городяни дивувалися чималій негоді  і виставляли креативні фото в соцмережах. Відсьогодні, 11 серпня, в Україну насувається похолодання з грозовими дощами. 

- Близько сотні працівників деревообробних підприємств Полтавщини у четвер зранку пікетували обласну державну адміністрацію. Вони вимагали від депутатів обласної ради не голосувати за рішення про мораторій на будь-які рубки лісу на території Полтавської області.

- Близько 20-и нових об’єднаних громад може з’явитися на карті Полтавщини до кінця року. До існуючих 14-ти додадуться ще, як мінімум, п’ять. Активізацію процесів децентралізації врахували і депутати Полтавської обласної ради. На другому пленарному засіданні дев'ятої сесії обранці внесли зміни до Перспективного плану формування територіальних громад.