Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Соціальний захист

"Соціальний захист" №189

Пенсійні реформи на Полтавщині

"Соціальний захист" №188

Допомога матерям-одиначкам

"Соціальний захист" № 185

На Полтавщині пенсії отримує третина всього населення області, або більше 450 тисяч непрацездатних громадян. Крім того, понад 9 тисяч вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей. Найбільше таких в Миргороді, Полтаві та Кременчуці.Як на Полтавщині триває пенсійна реформа, і підвищиться пенсійний вік, на ці та інші запитання можете отримати відповідь у програмі "Соціальний захист".

"Соціальний захист" №183

Інформація про пенсію через Інтернет

"Соціальний захист" №182

Протягом 2016-го року на реалізацію обласної комплексної програми соціального захисту населення з обласної скарбниці виділили 18 мільйонів гривен, що на мільйон більше ніж у році попередньому. Куди саме йдуть кошти дізнаєтесь переглянувши програму "Соціальний захист", яка виходить в п’ятницю о 17.20.  

"Соціальний захист" № 165

Кабінет міністрів України планує розробити новий механізм підвищення зарплат і пенсій. Про це днями заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду. Він переконаний, що реформувати систему оплати праці необхідно так, щоб кожен громадянин отримував гідну заробітну плату. За словами очільника, уряд планує також значно підвищити пенсії.

Освіта для дітей із особливими потребами

Із появою інклюзивної освіти у загальноосвітніх закладах України питання отримання освіти дітям із особливими потребами набуло ще більшої актуальності.