Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Суспільно-політичні програми

Акценти

"Акценти" 16.02.2017

Британський туристичний  портал склав топ-11 міст світу, куди не потрібно їхати в 2017 році. І все б нічого, якби не лідер цього антирейтингу. Виявляється, британці радять утриматися від подорожей у Київ. Чим керувалися автори опитування:  упередженням чи політикою, грошима  чи позицією? У ситуації спробують розібратися учасники суспільно – політичного  ток-шоу "Акценти".

Відблиск
Акценти

"Акценти" 15.02.2017

За підрахунками експертів ЄБРР, кожна знищена  через АЧС свиня приносить збитки в розмірі близько 115 доларів в приватних господарствах, 200 доларів на маленьких і середніх свинофермах, 460 доларів на великих промислових комплексах. Вогнища зараження не оминули й Полтавщину. Востаннє вірус був зафіксований цього року в Чутовому.  Які заходи проводяться в осередках захворювання з локалізації та недопущення розповсюдження збудника, про перестороги полювання на диких звірів йтиметься у ток – шоу «Акценти». 

Правда
Автор і ведуча:
Тетяна Городянин
Тетяна Городянин

"Правда" 15.02.2017

Ті, хто навчився дерева перетворювати на гроші, часто-густо не знають межі. Лісова мафія не боїться нікого і нічого! Чому вирубку лісів пропонують контролювати із космосу?  Дивіться  у  телепроекті  «Правда»

Звичайні герої
Автор і ведуча:
Анна Штитьова
Анна Штитьова
Акценти

"Акценти" 14.02.2017

На останній сесії Полтавської міської ради депутати вирішили не зменшувати ставку єдиного податку для підприємців другої групи з 20  до 10 % . Про провальне голосування на підтримку підприємців, мітинг та вимоги проведення позачергової сесії  йтиметься у  ток-шоу  "Акценти".

Акценти

"Акценти" 13.02.2017

Освіту «трясе і штормить»  Міністерство ніяк не вгамується зі змінами. У 2018 році найбільше перемін чекає на учнів старших класів.  Почувши про ноу-хау науковці, вчителі та батьки забили на сполох. Поки що вдалося відстояти лише один предмет, українську мову. Чому нововведення викликало хвилю супротиву, розкажуть гості ток-шоу "Акценти". 

Акценти

"Акценти" 10.02.2017

КрАЗ чекає на мільярди

Струни душ людських
Автор і ведуча:
Аліна Петренко
Аліна Петренко
Соціальний захист
Автор і ведучий:
Костянтин Яхновський
Костянтин Яхновський

"Соціальний захист" №183

Інформація про пенсію через Інтернет