Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Струни душ людських

Автор і ведуча:
Аліна Петренко
Аліна Петренко
Автор і ведуча:
Аліна Петренко
Аліна Петренко
Автор і ведуча:
Аліна Петренко
Аліна Петренко

"Струни душ людських"

Параолімпійці: Ярослав Денисенко

"Струни душ людських" Параолімпійці: Юрій Божинський

Бути сильнішим за прогнози лікарі, здолати  слабкість та зневіру, оцінити  реальність та зробити вибір, бути щасливим і стати прикладом для сотень інших людей. Це риси не надлюдини, а звичайної, такої, як ми з вами. От тільки  незламно віруючої у краще. Нова зворушлива історія у програмі «Струни душ людських».

"Струни душ людських"

Свято Миколая в онкогематологічному відділенні

Автор і ведуча:
Аліна Петренко
Аліна Петренко

"Струни душ людських" Сильніші за нас

Інвалідність. Для одних –  це вирок, а для інших – можливість перевірити себе на витримку та міцність, зустріти виклик долі й відродитися наново. Про людей, які не втрачають надію та люблять життя таким, яким воно є – у  програмі «Струни душ людських».

"Струни душ людських" Захист жінок від насилля

Жінки – найтендітніші створіння. Їх привілей – бути берегинями домашнього затишку та тепла, люблячими мамами, коханими жінками. Але у пошуках міцного тилу, вони нерідко стають жертвами домашнього насильства. Про це не можна мовчати. Як захистити себе від психологічних і фізичних знущань, куди звертатися за допомогою і чи можливо відновити втрачене почуття довіри до сильної статі – про все це у  новому випуску програми «Струни душ людських».

"Струни душ людських" Бачити душею

Для когось відсутність зору-вирок. А хтось може створювати  прекрасне довкола себе, відчувати світ душею і вміти бути вдячним, незважаючи ні на що. Про слабкість зору і силу духу розкаже новий випуск програми «Струни душ людських».