Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Виконавча влада: щоденні будні (архів)

Валерій Головко

Рік тому Петро Порошенко підписав пакет документів, що отримав назву "Декомунізація". Було передбачено, що низка, міст, сіл, районів, вулиць отримають інші назви. Як процес декомунізації відбувається на Полтавщині розповідає голова облдержадміністрації Валерій Головко

Валерій Головко

Ухвалили бюджет раніше за Верховну Раду. Полтавщина в новий рік йде із головним фінансовим документом області. Так, 2016-ий область житиме на 4 з половиною мільярди гривень. Голова облдержадміністрації Валерій Головко наголошує, щоб якомога ефективніше використати гроші вже в січні розпочнеться робота над уточненням показників дохідної і виткової частини.

Павло Петренко

Мета візиту міністра юстиції України Павла Петренка на Полтавщину - запропонувати нові ініціативи, що нині впроваджуються по всій країні, спрямовані спростити життя кожному українцю.

Олексій Павленко

Пошук дешевих кредитних ресурсів, завоювання продовольчих ринків Китаю та дерегуляція агробізнесу – такі першочергові кроки на посаді озвучив міністр агрополітики та продовольства України Олексій Павленко, перебуваючи на Полтавщині.

Айварас Абромавичус

Полтавщину з офіційними візитом відвідав міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус. Призначений на посаду у грудні минулого року, урядовець вирішив ознайомитися з проблемами промислових підприємств області.