Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Ти — молодий!

"Ти - молодий" № 399

У програмі «Ти - молодий» поговоримо про нині  звичні у побуті слова: «тіпа», «кек», «дратуті». Поспілкуємося із учасниками й очевидцями Революції гідності, згадаємо героїв «Небесної Сотні». А волонтери громадської організації Спецпідрозділом «Баррі» навчать  надавати домедичну  допомогу. І все це у 399 випуску програми «Ти - молодий» на телеканалі «Лтава».

"Ти-молодий" № 398

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. Країна вшановує подвиг учасників Революції Гідності. У наступному випуску програми «Ти молодий» згадаємо події Майдану. Вболіватимемо за учасників обласних змагань з греко-римської боротьби. А вихованці  хореографічного колективу «Гарний настрій» додадуть позитивних емоцій.

Автор і ведуча:
Валерія Пономаренко
Валерія Пономаренко

"Ти - молодий" № 397

У програмі «Ти молодий» пірнеш  у вир молодіжного життя  Полтави. У наступних сюжетах змусимо тебе думати ширше і бачити більше, адже ти молодий! 

Автор і ведуча:
Лілія Сологуб
Лілія Сологуб

"Ти - молодий" № 396

Час минає із реактивною швидкістю, не встигаєш озирнутися - уже новий день, який приносить нові події і новий досвід. Не знаю, як ви, але я тільки зараз збагнула, що половина зими промайнула, а я так не встигла насититися її кришталевою повнотою. Не прогавте неповторні миті цього холодного і вимогливого сезону. Він змушує нас змінюватися і розвиватися, а отже вдосконалюватися.

"Ти - молодий" № 395

Якщо ти очікуєш, що колись в тебе з'явиться кращий час, щоб здійснити свою мрію, ніж зараз, то ти помиляєшся. Але точно не помиляєшся у тому з ким провести наступні півгодини. Саме проект "Ти - молодий" надихне тебе на нові звершення і вкаже правильний вектор руху.

"Ти - молодий" № 393

Новорічний серпантин

"Ти - молодий" № 392

86 397, 86 398, 86 399, 86 400. Саме 86 тисяч 400 секунд ти проживаєш кожного дня знову і знову. Кожна секунда - це мить, яка може кардинально змінити твоє життя. І в тебе таких - безліч. Не зволікай! Твій час діяти настав. 

"Ти - молодий" № 391

Шалений потік інформації кожного дня атакує людський мозок і часом стає незрозуміло, що із запропонованої нам інформації, насправді, важливо, а що - ні. Налаштовуйтеся на хвилю, яку пропонуємо Вам ми.

"Ти - молодий" № 390

Для тих, хто прагне збагачувати себе всебічно, підкорювати складні вершини та розвивати в собі нові таланти. А вони можуть бути найрізноманітнішими. Ваші таланти не обов'язково повинні приносити гроші, бути загальноприйнятними, ні. Вони завжди будуть вашими власними, частиною того, що робить Вас Вами.