Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Молодіжні програми

Квадрат успіху

Другий ефір вокального проекту "Квадрат Успіху"

Ефір:  неділя, 5 березня, 16:00; 21:30.

Минулого тижня ти став свідком початку 7-го сезону вокального проекту "Лтави" "Квадрат Успіху". Рухаємося далі та знайомимося з наступною вісімкою учасників. Визначайся вже зараз, за кого вболіватимеш!

Квадрат успіху

Не прогав початку найочікуванішого вокального проекту Полтавщини!

Ефір: неділя, 26 лютого, 16.00, 21.30

Врешті дочекалися! На каналі "Лтава" стартує 7-й сезон вокального телеконкурсу "Квадрат Успіху"! Чотири тижні поспіль щонеділі ти знайомитимешся із учасниками проекту, слухатимеш коментарі  їх виступів від компетентного журі. Тебе вразить виконавська майстерність  та яскрава картинка.Не прогав початку  найочікуванішого вокального проекту  Полтавщини!

Квадрат успіху

"Квадрат Успіху" № 311

"Квадрат У" тримає хвилю та, як завжди, слідкує за найяскравішими музичними подіями міста, області, країни. Цього разу в програмі: початок національного відбору на "Євробачення" та історії учасників першого півфіналу. Не прогав нагоду дізнатися більше!

Ти — молодий!

"Ти - молодий" № 399

У програмі «Ти - молодий» поговоримо про нині  звичні у побуті слова: «тіпа», «кек», «дратуті». Поспілкуємося із учасниками й очевидцями Революції гідності, згадаємо героїв «Небесної Сотні». А волонтери громадської організації Спецпідрозділом «Баррі» навчать  надавати домедичну  допомогу. І все це у 399 випуску програми «Ти - молодий» на телеканалі «Лтава».

Ти — молодий!

"Ти-молодий" № 398

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. Країна вшановує подвиг учасників Революції Гідності. У наступному випуску програми «Ти молодий» згадаємо події Майдану. Вболіватимемо за учасників обласних змагань з греко-римської боротьби. А вихованці  хореографічного колективу «Гарний настрій» додадуть позитивних емоцій.

Полтавщина спортивна
Автор і ведуча:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

"Полтавщина СПОРТивна" № 240

Чи популярні зимові види спорту на Полтавщині?

Квадрат успіху

Квадрат Успіху. 7 сезон

Журі вже знає імена 16-ти фіналістів! Хто ці щасливчики стане відомо в 4 ефірі телеверсії відбіркового туру. Не пропустіть перший ефір 26 лютого о 16.00

Квадрат успіху

"Квадрат Успіху" № 310

Ти вже очікуєш, коли в ефірі врешті-решт стартує молодіжний вокальний проект "Квадрат Успіху"? Чекати лишилось недовго! А поки до виходу на екрани готують перший випуск проекту, ти маєш змогу побувати за лаштунками та побачити, як проходили зйомки. Цього разу учасники не мали права на жодну помилку, адже кожна нота та кожен коментар суддів фіксується телекамерами, аби бути показаими в ефірі. Дивись, як це було! Завісу має право припідняти лише програма "Квадрат У"

Ти — молодий!
Автор і ведуча:
Валерія Пономаренко
Валерія Пономаренко

"Ти - молодий" № 397

У програмі «Ти молодий» пірнеш  у вир молодіжного життя  Полтави. У наступних сюжетах змусимо тебе думати ширше і бачити більше, адже ти молодий! 

Квадрат успіху