Філія НТКУ «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Молодіжні програми

Ти — молодий!

"Ти - молодий" №349

Кожен новий день - це ще один чудовий шанс змінити своє життя на краще. Головне правильно розставляти пріоритети, спілкуватися з цікавими людьми та наповнювати свій мозок корисною інформацією.

Ти — молодий!

"Ти - молодий" № 395

Якщо ти очікуєш, що колись в тебе з'явиться кращий час, щоб здійснити свою мрію, ніж зараз, то ти помиляєшся. Але точно не помиляєшся у тому з ким провести наступні півгодини. Саме проект "Ти - молодий" надихне тебе на нові звершення і вкаже правильний вектор руху.

Полтавщина спортивна
Автор і ведуча:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

"Полтавщина спортивна" Ольга Ляхова

«Полтавщина СПОРТивна»: гостя студії – учасниця Олімпійських Ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро легкоатлетка з Кременчука Ольга Ляхова. Вона поділиться враженнями від побаченого на світовій першості, а також секретами свого успіху. У зимове міжсезоння успішна спортсменка змушена їздити подалі від дому, як-то до Білорусі, бо там є відповідний легкоатлетичний манеж. Чим наша область похизуватися не може… 

Квадрат успіху

"Квадрат Успіху" № 306

Пропонуємо поговорити про українську сучасну музику, прогресивну, новаторську із вродливим жіночим обличчям. 

Ти — молодий!

"Ти - молодий" № 393

Новорічний серпантин

Ти — молодий!

"Ти - молодий" № 392

86 397, 86 398, 86 399, 86 400. Саме 86 тисяч 400 секунд ти проживаєш кожного дня знову і знову. Кожна секунда - це мить, яка може кардинально змінити твоє життя. І в тебе таких - безліч. Не зволікай! Твій час діяти настав. 

Ти — молодий!

"Ти - молодий" № 391

Шалений потік інформації кожного дня атакує людський мозок і часом стає незрозуміло, що із запропонованої нам інформації, насправді, важливо, а що - ні. Налаштовуйтеся на хвилю, яку пропонуємо Вам ми.

Ти — молодий!

"Ти - молодий" № 390

Для тих, хто прагне збагачувати себе всебічно, підкорювати складні вершини та розвивати в собі нові таланти. А вони можуть бути найрізноманітнішими. Ваші таланти не обов'язково повинні приносити гроші, бути загальноприйнятними, ні. Вони завжди будуть вашими власними, частиною того, що робить Вас Вами.

Квадрат успіху
Квадрат успіху