Філія НТКУ «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Акценти

"Акценти" 19.01.2017

Волонтерський рух переходить на новий рівень. Зокрема в регіоні започаткували  новий конкурс громадських волонтерських ініціатив Проекту Школа волонтерів. На кого вчитимуть в цій школі, коли вона запрацює, та власне, чи взагалі є потреба у такому проекті.  

"Акценти" 18.01.2017

18 січня минає 75 років відколи у Німеччину та Австрію вирушили перші ешелони з українцями. Правда і міфи про долю наших співвітчизників «остарбайтерів» - тема чергового випуску суспільно політичного ток - шоу «Акценти».  

"Акценти" 17.01.2017

Обіцяні урядом  3200 мінімальної зарплати вже наробили переполоху. Почалися розмови про масові звільнення людей з роботи, а віддтак всі вони поповнять лави клієнтів служби зайнятості. Так це чи, і  чи готова служба до раптової навали безробітних? 

"Акценти" 16. 01.2017

22 січня Україна відзначатиме День Соборності -  проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.Це свято пережило падіння та підйоми, його історичне значення то применшували, то знову зводили на п’єдестал. Отже, як цього року Полтавська область віддасть шану об’єднанню України, і яке нині воно має значення для тепеперішніх українців, про це програма "Акценти" 

"Акценти" 14.01.2017

Призове місце, перемога, золота медаль,чемпіон. Погодьтеся, почути з вуст своєї дитини такі слова – неабияке щастя для батьків. Радіють за своїх вихованців,звісно ж,і тренери. Згадують скільки сил, емоцій, здоров’я віддано заради сходження на п’єдестал. Та кожен тріумф чи поразка мають свою історію – перше тренування, розчарування, переконання. 

"Акценти" 13.01.2017

Українець  Сергій Корольов один  із найяскравіших учених  епохи.  Його досягнення у космічній галузі порівнюють із заслугами Ейнштейна у фізиці чи Коперника в астрономії. Саме з «легкої руки» Сергія Павловича група вивчення реактивного руху побудувала першу радянську рідинну ракету. Життя, успіхи і трагедії нашого співвітчизника тема чергового випуску суспільно-політичного ток-шоу «Акценти»

"Акценти": 12.01.2017

Полтавщина у білому полоні. Вже багато днів сніжить майже на всій території області. У районах та містах працюють військові, підрозділи Національної гвардії, сили  управління з питань надзвичайних ситуацій. Розчищати білі гори  мобілізують буквально всіх. Чиновники заявляють – техніка і люди, аби не допустити колапсу, є. Та чи переможемо атаку стихії? У ток -  шоу «Акценти». 

"Акценти" 11.01.2017

Що буде із зарплатою в 2017 році?

"Акценти" 10.01.2017

Інформація має бути чесною – один із принципів її розповсюдження. Та коли норми порушено? Відтак, маємо конституційне право на спростування недостовірних відомостей. Однак, існують деякі суттєві і неоднозначні моменти…Дитина живе з одним із батьків. Як мирно отримати аліменти? Як поновити батьківські права? Про це та інше дивіться у суспільно-політичному ток-шоу «Акценти»

"Акценти" 29.12.2016

Фінал 2016 року: який він?