Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Акценти

ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Міжнародний день рідної мови

Ефір: вівторок, 21 лютого, 18.00

Сьогодні у  світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Українській завжди потрібно  було  за себе боротися. П'ятдесят три накази, циркуляри, заборони, починаючи з 1627 року по 1990. Звісно, це породило свої негативні плоди. Як потрібно  в третьму тисячолітті захищати українську мову та нести українське слово, інколи ціною свого життя. Чому такі тернії до зірок проходить мова Шевченка, Франка, Котляревського, Мазепи та  Гоголя? Про історію  та останні законодавчі зміни сьогодні говоритимуть учасники ток-шоу "Акценти". Ефір о 18.00, телефон  0532  60 22 01 

"Акценти" 20.02. 2017

Сьогодні минає три роки відколи відбулася кривава бійня українців на Майдані. Ті події вплинули на кожну людину, хоч і по-різному. І сьогодні, після кількох років у нас є чимало питань до тих подій: чому, за що і навіщо.  Та перш за все, звучить питання: коли покарають і знайдуть винних, кінець кінців, це питання честі. Поглянуть у криваве минуле і обговорять таке ж сьогодення учасники ток-шоу "Акценти". 

Акценти" 17.02.2017

З лютого цього року телебачення «ЛТАВА»   в  циклі передач «Уроки історії» започатковує новий спецпроект  «Майдан: усна історія». Ми збираємо спогади наших земляків, учасників та свідків подій листопада 2013 – го – лютого 14 –го, які ввійшли в історію як Революція Гідності аби зберегти пам'ять про ті революційні події   у Києві та на Полтавщині. І в третю річницю трагічних подій на київському майдані в ефірі суспільно – політичного ток – шоу «Акценти» про цей проект розповість його координатор з  Українського інституту національної пам'яті,  кандидат історичних наук, Тетяна Привалко.

"Акценти" 16.02.2017

Британський туристичний  портал склав топ-11 міст світу, куди не потрібно їхати в 2017 році. І все б нічого, якби не лідер цього антирейтингу. Виявляється, британці радять утриматися від подорожей у Київ. Чим керувалися автори опитування:  упередженням чи політикою, грошима  чи позицією? У ситуації спробують розібратися учасники суспільно – політичного  ток-шоу "Акценти".

"Акценти" 15.02.2017

За підрахунками експертів ЄБРР, кожна знищена  через АЧС свиня приносить збитки в розмірі близько 115 доларів в приватних господарствах, 200 доларів на маленьких і середніх свинофермах, 460 доларів на великих промислових комплексах. Вогнища зараження не оминули й Полтавщину. Востаннє вірус був зафіксований цього року в Чутовому.  Які заходи проводяться в осередках захворювання з локалізації та недопущення розповсюдження збудника, про перестороги полювання на диких звірів йтиметься у ток – шоу «Акценти». 

"Акценти" 14.02.2017

На останній сесії Полтавської міської ради депутати вирішили не зменшувати ставку єдиного податку для підприємців другої групи з 20  до 10 % . Про провальне голосування на підтримку підприємців, мітинг та вимоги проведення позачергової сесії  йтиметься у  ток-шоу  "Акценти".

"Акценти" 13.02.2017

Освіту «трясе і штормить»  Міністерство ніяк не вгамується зі змінами. У 2018 році найбільше перемін чекає на учнів старших класів.  Почувши про ноу-хау науковці, вчителі та батьки забили на сполох. Поки що вдалося відстояти лише один предмет, українську мову. Чому нововведення викликало хвилю супротиву, розкажуть гості ток-шоу "Акценти". 

"Акценти" 10.02.2017

КрАЗ чекає на мільярди

"Акценти" 09.02.2017

В яких країнах не хочуть бачити на полицях наші товари, а де нам навпаки раді, як складаються торгівельні стосунки з Росією та що відбувається на кордонах України? Про це сьогодні в ток-шоу "Акценти" розповість Валерій Остапчук – в.о.начальника Полтавської митниці ДФС 

"Акценти" 08.02.2017

Хто керуватиме "Полтававодоканалом"?

Автор і ведуча:
Анна Іващенко
Анна Іващенко

"Акценти" 07.02.2017

Стати частиною територіальної громади Кременчука  чи лишитися адміністративним центром?