Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Архів за 23.01.2017

Телетижневик
Акценти

"Акценти" 21.01. 2017

20 січня - День Автономної Республіки Крим. Після анексії Криму в 2014-му російська влада півострова перейменувала День АР Крим в «День республіки Крим» і оголосили 20 січня вихідним. Чи стало жити краще на півострові та чи повернеться він коли-небудь до України - своїми думками в програмі "Акценти" поділяться двоє молодих кримців Руслан Сейдаметов та Вадим Усов.

Акценти

"Акценти" 22.01.2017

За даними Міністерства освіти, в Україні 613 шкіл І-ІІ ступенів (1-9-й класи), у яких навчається менше 25 дітей. Вартість навчання одного учня тут обходиться державі понад 50 тис. грн на рік при середній 9 тис. Грн З огляду на таку економіку, в  Україні запускають нову систему освіти, і зроблять це через опорні школи. Що це за ноу-хау. Розкажуть гості програми "Акценти". 

Струни душ людських

"Струни душ людських" Параолімпійці: Юрій Божинський

Бути сильнішим за прогнози лікарі, здолати  слабкість та зневіру, оцінити  реальність та зробити вибір, бути щасливим і стати прикладом для сотень інших людей. Це риси не надлюдини, а звичайної, такої, як ми з вами. От тільки  незламно віруючої у краще. Нова зворушлива історія у програмі «Струни душ людських».

Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко
Квадрат успіху

"Квадрат У" № 308

Підготовка до третього, найвідповідальнішого  етапу 7 сезону музичного телевізійного конкурсу  "Квадрат Успіху" у розпалі. Уже 29 січня настане хвилюючий момент для 33 обраних учасників! А поки-що - настанови продюсерів, як вдало презентувати себе глядачеві ще на старті проекту та емоції молодих вокалістів, які вже починають зашкалювати! Дивись, як проходила організаційна зустріч, та хто знає: може, з-поміж облич зможеш вже зараз впізнати майбутнього переможця!