Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Голос громади (архів)

Чутівський район

Традиційно в передачі "Голос громади" ми розповідаємо Вам, як розвиваються райони Полтавської області. І ось, нарешті, дійшла черга до Чутівського району. Чим живуть громади? Які завдання ставлять перед собою? Та чим можуть похвалитися -  все це в передачі "Голос громади". 

Олена Харченко, Валерій Калюжний

Гості студії обговорили проблеми професійно-технічної освіти в Україні. Зокрема, питання фінансування ПТУ.

Лубенський район

Не лише цифри, а й цікаві факти про життя Лубенського району в програмі "Голос громади"

Акт злуки ЗУНР та УНР. День Соборності

1919 року українці зробили вагомий крок до незалежності нашої держави - підписали Акт злуки Західноукраїнської Народної Республіки та Української Народної Республіки. Більше про історію цієї події - у передачі "Голос громади"

Підсумки 2015 року

Підбиваюємо підсумки 2015 року. Яким він був з точки зору політиків і громадських діячів?- дізнаємося від гостей студії: голови Полтавського обласного відділення міжнародної організації "Жіноча громада" Валентини Шемчук, голови громадської ради, що діє про облдержадміністрації Володимира Голуба та голови обласної ради Олександра Біленького.

Децентралізація. Досвід Польщі

Польща мала ряд схожих з Україною проблем організації

влади на місцях. Реформа допомогла зробити владу ефективнішою. Вивчаємо досвід наших сусідів.

Любов Бовбас, Аліна Віняр, Сергій Супрун

У суспільстві продовжують дискутувати з питань об’єднання громад. Своїми точками зору та напрацюваннями у цій царині діляться Комсомольський міський голова Сергій Супрун, Салівський сільський голова Любов Бовбас, Келебердянський сільський голова Аліна Віняр.

С.Бульба, Ю.Шляховий, Д.Хрістов

Депутати обласної ради затвердили перспективний план об'єднання громад. Тож, Полтавщина зробила впевнений крок на шляру адміністративно-територіального реформування.

В.Оніщенко, І.Лещенко, В.Штефан

Тема обговорення: адміністративно-територіальна реформа.