Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Мікс

Автор і ведуча:
Ольга Артеменко
Ольга Артеменко

Мікс: Олена Васильєва

Виховання дитини завжди складний процес. Він стає ще складнішим, коли дізнаєшся, що кожне слово, кожна дія батьків наносить відбиток на майбутнє малечі. Усі наші страхи, комплекси, невміння проявляти почуття не вроджені, а набуті. У чому причина та чи можливо позбавитись дивіться у сюжеті

Автор і ведуча:
Ольга Артеменко
Ольга Артеменко

Мікс: Вечір Танго

Танець пристрасті, кохання, ревнощів.. Багато можна сказати про танго. Та чи всі знають історію його розвитку? Адже танго не завжди було таким, яким ми його звикли бачити. Аби насолодитися наживо аргентинським народним танцем та кращими композиціями танго з усього світу, ми запрошуємо вас до перегляду сюжету!

Автор і ведучий:
Владислав Борисенко
Владислав Борисенко

Мікс: Полтававодоканал

Влад Борисенко змінив професію, і на один день став працівником Полтававодоканал

Автор і ведучий:
Дмитро Купченя
Дмитро Купченя

Мікс: Магдебург

Магдебург — це невеличке, однак чарівне місто у серці Німеччини, землі Заксен-Анхальт. Населення навіть менше, ніж у Полтаві — всього 240 тисяч, однак воно має чимало принад для туристів. Щороку, за даними офіційної статистики, сюди приїжджають 300—400 тисяч туристів. Про найбільші атракції Магдебургу - в матеріалі Дмитра Купчені, який проходив двомісячну журналістську практику у Німеччині.

Автор і ведуча:
Катерина Люшень
Катерина Люшень

Мікс: Веломобіль

Перший веломобіль було збудовано у 1971 році американським авіаційним інженером Робертом Бундшухом. Його одномісний 50-кілограмовий екіпаж з чотирма колесами рухався зі швидкістю 30 кілометрів за годину. Зараз веломобілі популярні у всьому світі. Не відстають і наші полтавські майстри, створюючи нові цікаві та унікальні механізми, щоб зробити життя людей більш насиченим, зручним та головне – комфортним.