Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Мікс

Автор і ведучий:
Дмитро Купченя
Дмитро Купченя

Мікс: Остап Дроздов

Остап Дроздов – людина-провокація, людина-вибух. Саме такий от епітет – «вибух» – він обрав до свого дебютного роману, що зветься просто «№1». А другий, відповідно, – «№2». Днями журналіст і письменник презентував обидві книги у Полтаві.

Автор і ведучий:
Дмитро Купченя
Дмитро Купченя

Мікс: "Гілея" 20 років

Полтавський камерний хор «Гілея» відзначив своє 20-ліття. Ювілейний концерт відбувся у Полтавському краєзнавчому музеї. На одній сцені з іменинниками виступив вокально-хоровий ансамбль «Свят-коло» Макарівського РБК, заснований другом й однокашником Павла Лиманського Віктором Степурком, а також колишні учасники колективу, провідні солісти Полтавщини.

Автор і ведуча:
Ольга Артеменко
Ольга Артеменко

Мікс: Кізомба

Чи знаєте ви про такий напрямок у танцях як кізомба?

Ні? Тоді ви багато втрачаєте. Адже кізомба дуже популярна у світі. Її знають у будь-якому куточку земної кулі. І якщо ви полюбляєте танювати, любите соціальні танці та не боїтеся бути у центрі уваги, тоді вона для вас!

Автор і ведуча:
Катерина Люшень
Катерина Люшень

Артмайстерня: СВІТИЛЬНИКИ

Що для вас творчість? У шаленому ритмі життя, серед постійних турбот - чи не найкращий спосіб на мить зупинитись та повністю довіритись своєму творчому «Я». Ми ж переконані, у холодну пору – це ще й найкращі ліки від депресії та поганого настрою.

Автор і ведуча:
Віра Чиж
Віра Чиж

Мікс: Немає віку

Чому одні у 70 – молоді, активні і стильні, а інші «старіють» у 20 ? Паспортний вік – лише цифра чи перепона? Чи приходять разом із візуальними внутрішні зміни? Яке відображення можна побачити у дзеркалі в мудрому віці ? Який протест оголошує Анна Бойко своїм проектом «Немає віку»?

Мікс: Що почитати №1 (Кідрук)

Кожен автор, який досягає успіху на літературному поприщі, багато читає. Читання формує наш смак і стиль. Один із найбільш тиражованих українських письменників Макс Кідрук розповідає, що у нього стоїть на книжковій полиці, скільки потрібно читати, щоб вважатися освіченою людиною та книги кого із сучасників йому до вподоби. Все це у першому випуску нової рубрики у програмі «Ранок на «Лтаві» «Що почитати?».

Автор і ведуча:
Віра Чиж
Віра Чиж

Мікс: Будьте як вдома

У 81 рік – життя на підйомі! Репетиції, вистави, гастролі… Ада Роговцева разом зі своєю героїнею Марювон Дюпре ділиться життєвим досвідом і запрошує: «Будьте як вдома!» Куди? Кого? І навіщо? Про усе – далі.

Автор і ведучий:
Дмитро Купченя
Дмитро Купченя

Мікс: УкрПошта

- Що робить пошта сьогодні?

- Які послуги надає користувачам?

Автор і ведуча:
Наталія Зімніцька
Наталія Зімніцька

Мікс: Ляпи 2018

Ми можемо писати зі швидкістю вітру. Ми можемо набирати текст із закритими очима. Ми можемо спати по дві години на добу. Ми можемо говорити різними мовами(скажемо чесно, дехто із нас

Автор і ведуча:
Віра Чиж
Віра Чиж

Мікс: Політ над гніздом зозулі

Що можуть зробити "Павлюківські очі"?У що вилилася колоборація херсонського режисера із полтавськими акторами ? Про яку свободу вистава "Політ над гніздом зозулі"?