Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Пам’ятник Героям Небесної Сотні відкрили у Гадячі

Пам’ятник Героям Небесної Сотні відкрили у Гадячі

У Гадячі створили пам’ятник Героям Небесної Сотні. Його відкриття приурочили до третьої річниці розстрілів учасників Революції гідності. На церемонії відкриття були і наші гадяцькі колеги.

Білий голуб, який здіймає крила догори, - в основі композиції нового пам’ятника, який днями відкрили у Гадячі. Він присвячений тим, хто загинув під час протистоянь на Євромайдані. Пам’ятник урочисто відкрили керівники району та очільник міста. Над ідеєю та ескізом працювала начальниця профільного відділу міськради Поліна Вєтрова. Для його створення асоціація органів місцевого самоврядування «Гадяччина» виділила 80 тисяч гривень. Також допомогли спонсори. Коли потепліє, територію поруч пам’ятника облаштують.

Григорій Сафонов, секретар міської ради Гадяча: Міська рада зобов’язується зробити для гадяччан оце прекрасне місце і для гостей біля пам’ятника: і газон, і плитку, і освітлення. Щоб воно достойним було історичним місцем, щоб прийти, поклонитися і згадати.

Пам’ятник освятив благочинний Гадяцького району, протоієрей Олег Пограничний. Також відбулася панахида за загиблими під час Революції Гідності. Нагадаємо, раніше у Гадячі вулицю Леніна перейменували на вулицю Героїв Майдану. Ірина Соляник. Євгенія Тацій, Магер Рахмун із Гадяча. Для ПТН.