Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Колишній військовий читав пацієнтам дитячої лікарні "Тореадорів з Васюківки"

Колишній військовий читав пацієнтам дитячої лікарні "Тореадорів з Васюківки"

Свято казки влаштували військові в Полтавській  міській дитячій лікарні. Маленьким пацієнтам наживо прочитали твір Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки». Літературне читання слухала й наша знімальна група.

 «Переможемо разом» - в рамках цієї акції колишній  військовий, а нині керівник Центру допомоги учасникам АТО в Полтавській області Валерій Довженко  прочитав казку дітям , які перебувають в дитячій лікарні Полтави.

Валерій Довженко,керівник Центру допомоги учасникам АТО в Полтавській області: Я так думаю, что это в принципе первый толчок для того, чтоб они сами заинтересовались книги читать, не слушать аудиозапись, а книги читать. Я  приглашаю всех поддержать этот проект.

Завідуюча відділенням лікарні Олена Ананевич говорить: започатковану традицію поширюватимуть у всіх відділеннях лікарні. 

 Олена Ананевич, завідуюча відділенням раннього дитинства дитячої міської клінічної лікарні: Люди, які до нас прийшли, пройшли тяжкі бої , які бачили смерть і її обличчя. Вони прийшли до наших хворих дітей для того, щоб не тільки прочитати казку, але можливо і поділитися якимись своїми думками. І для наших хворих дітей вони,  як взірець.

А ось відгуки батьків та маленьких пацієнтів про акцію «Переможемо разом».

Ірина Денисова, мама пацієнтки лікарні: Дуже приємно здивовані. Отримали задоволення від прослуховування твору українською мовою.

Максим Яхнівський, пацієнт лікарні: Твір був «Тореадор із Васюківки». Він про життя українських дітей. Дуже цікаво патріотично, перлина української культури.

Марія Денисова, пацієнтка лікарні: Я подумала, що він воєнний.  Кажуть, що військові наоборот захищають.  Я уже сама читаю, я не так читаю казки, як читаю «Біблію». Я прочитала 5 «Біблій».

Ініціативучитання казок військовимизапровадили львівські волонтери,  підхопила її і Полтава.