Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Кременчуці готуються відновити стадіон «Кредмаш»

У Кременчуці готуються відновити стадіон «Кредмаш»

2 березня на сесії Кременчуцької міськради депутатам презентують проект реконструкції колишнього стадіону заводу «Кредмаш», який передали в місто і залежить від дозволу обранців. Про це повідомив секретар міськради Юрій Гриценко. Про це повідомляють на сайті "Вісті Кременчука".

Вартість самого проекту близько 400 тисяч гривень, а реконструкції - до 40 мільйонів гривень. Харківська фірма береться робити реконструкцію згідно з проектом, що розрахований на щонайменше на три роки. Роботи планують почати в 2018 році. Відомо, що це буде відкритий стадіон із газоном.

– Це буде легкоатлетичний відкритий стадіон. Під трибунами проектом передбачене приміщення для легкоатлетичних секцій І як зроблять реконструкцію, то місцева футбольна команда «Кремінь» зможе грати в першій лізі. Бо облаштують за стандартами футбольне поле», – коментує Юрій Гриценко.

Місто на реконструкцію планує витратити, як власні кошти, так шукатиме підтримки від нардепів-меценатів, в Федераціях футболу та легкої атлетики України.