Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Чоловіків, які грабували людей у різних областях України, затримали у Полтаві

Чоловіків, які грабували людей у різних областях України, затримали у Полтаві

У Полтаві затримали чоловіків, яких звинувачують у  грабежах та вбивстві. Вони діяли у різних областях України - на Київщині, Полтавщині та Дніпропетровщині.  Більше про це – далі в сюжеті.

Село Василівка Полтавського району. У двір пенсіонера Михайла грабіжники вдерлися вдень.

Михайло, потерпілий: Ті, що в нас були мізерні заощадження, вони у нас забрали. Забрали й сережки у жінки. І дуже нас побили, особенно жінку. Так, що вона тепер лежить у лікарні.

На крик прибіг молодший брат Михайла, який жив по сусідству. Чоловік намагався захистити родичів, за що поплатився життям.

Михайло, потерпілий: Начали гавкати собаки, ті вискочили з хати, а він як раз підійшов. І вони у нього вистрілили.

Грабіжниками виявилися двоє громадян Грузії, один азербайджанець та один українець. Під час обшуку вилучили знаряддя злочинів та речі потерпілих.

Олег Бех, начальник поліції Полтавщини:У фигурантов было изъято большое количество оружия и боеприпасов, ценности, деньги и другие предметы, которые являются вещественными доказательствами. Участники активно сотрудничают со следствием и рассказывают о своей преступной деятельности.

За словами Олега Беха, доведено причетність затриманих до розбійних нападів також у Київській та Дніпропетровській областях.

Олег Бех, начальник поліції Полтавщини: Организатор сообщил о том, что он лично координировал деятельность активних участников данной группы, лично их вооружил для последующего совершения разбойного нападения на банки и ювелирных магазинов. Практиковать они начали с нападения на жилые дома граждан.

Крадіям загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.