Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

«Ворскла» на останніх хвилинах поступилася «Шахтарю»

У першій офіційній грі року полтавська «Ворскла» на виїзді поступилася донецькому «Шахтарю» - 2:1. Біло-зелені вирішальний м’яч пропустили на останніх секундах гри. У Харкові на матчі побували і наші журналісти.

Ігор Ізоров, журналіст: Донецький «Шахтар». Саме ця команда стане першим суперником полтавської «Ворскли» у новому році. Виїзна гра проти донеччан відбувається у Харкові. На стадіоні «Металіст», який віднині є домашньою ареною команди з Донецька.

Гра у Харкові складалася для наших футболістів спочатку непогано. На перерву зелено-білі пішли за рахунку 0:1 на свою користь. Гол у ворота «Шахтаря» забив Дмитро Хльобас:

Дмитро Хльобас півзахисник ФК «Ворскла»» (Полтава): Мяка дав пас, якраз так як треба. Там ще трохи хтось з «шахтарів» підправив. Якби став робити більше дотиків, могли б накрити.

Володимир Чеснаков, капітан ФК «Ворскла»» (Полтава): Ворскла намагається виходити через пас зараз, це шось нове. Це ви добре підмітили. Ми на зборах так награвали, бо у нас високих нападників вже немає. Зараз у нас нападники «вибухові» працюють на подачах з флангу.

У другому таймі ворскляни пропустили двічі. Від Коваленка та Ферейри. Причому останній забив у ворота Шуста на 90-й хвилині.

Даріо Срна,  капітан ФК «Шахтар» (Донецьк): Після важкої гри з «Сельтою» ми зуміли показати гарний футбол і характер, який довзолить нам взяти чемпіонство.

Василь Сачко, головний тренер ФК «Ворскла» (Полтава): Прикро пропускати на останніх хвилинах. Але треба віддати належне «Шахтарю» - він виграв заслужено. І той натиск,  який був,  ми витримали у першому таймі, а у другому не зуміли.

Наступну гру наша команда проведе  у Полтаві 5 березня. У центральному матчі туру біло-зелені прийматимуть луганську «Зорю». Євген Ковальчук та Ігор Ізотов полтавські телевізійні новини.