Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Наталія Зімніцька
Наталія Зімніцька

Учасники благодійного забігу «Біжу заради дітей» встановили рекорд України

Учасники благодійного забігу «Біжу заради дітей» встановили рекорд України

630 кілометрів за 30 днів. У Полтаві учасники благодійного забігу «Біжу заради дітей» встановили рекорд України. Як це було? – бачила наша знімальна група.

Протягом 30-ти днів охочі долучались до подолання напівмарафонської дистанції довжиною 21 кілометр для  того, щоб привернути увагу до проблем дітей із особливостями розвитку.  

Неля Агапова, співорганізатор клубу любителів бігу «RunningCLUBPoltava»: У нас є основні учасники – Кербут Дмитро та Григорій Юхимець, які 30 днів щодня бігли дистанцію 21 км. Захід спрямований для того, щоб привернути увагу до проблем дітей з діагнозом аутизм….

Під час забігів зібрали близько 20 тисяч гривень. Ці кошти передадуть благодійному фонду «Зернятко».

Людмила Іващенко, засновниця благодійного фонду «Зернятко»: «Кошти будуть спрямовані на розвиток… Ми хочемо придбати батутики такі дитячі (для), по сенсорній інтеграції, для їхнього розвитку. А також частина коштів піде на ремонт приміщення, яке нам дали для розвитку діток. Ми будемо там займатися і працювати. … Я думаю, що це наш перший захід, і ще буде багато цікавих і результативних заходів

Рекордсменами України стали Дмитро Кербут та Григорій Юхимець. Після подолання 30-го напівмарафону діляться враженнями.

Дмитро Кербут, учасник благодійного забігу: Враження… Та, самі яскраві… Всім дякуєм за підтримку. По-перше, дякуємо нашому клубу…, які зробили просто титанічну роботу в цій організації, в пошуку спонсорів…, в підтримці нас на забігах…

Григорій Юхимець, учасник благодійного забігу: Тремя словами… Это называется: «Здоровый образ жизни, и все.»

Рекорд зафіксували у категорії «Марафони, благодійність». Дипломи полтавцям вручив представник національного проекту «Книга рекордів України» Ігор Підчібій.

Ігор Підчібій, представник національного проекту «Книга рекордів України»: Мне очень, во-первых, приятно, спасибо за приглашение организаторам. У нас есть приоритеты: дети, благотворительность. Как раз именно сегодня это и происходит, дети и благотворительность. (1-09) я благодарен организаторам за возможность побывать на таком уникальном мероприятии.

Нагадаю, благодійний забіг «Біжу заради дітей» організував клуб любителів бігу «Running CLUB Poltava». Ця акція стартувала 28 січня і тривала 30 днів.

Наталія Дяченко, Павло Лопатюк, для «Полтавських телевізійних новин».