Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Черговому Миргородському ОСББ допомагають з ремонтом європейці

Черговому  Миргородському  ОСББ  допомагають  з ремонтом європейці

Черговому  Миргородському  ОСББ  допомагає  з ремонтом  європейський проект  "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду". Досвідом реконструкції житлового будинку діляться співвласники ОСББ  "Мирний, 22".  З   мешканцями спілкувалися наші колеги.

П'ятиповерхівці, що на вулиці Панаса Мирного, 22 – сорок  років.  Такий  вік  колишнього жеківського будинку  позначився на функціонуванні всіх його систем та на  нервах мешканців.  Ситуація змінилася після створення  ОСБ,  розповідає його голова Світлана Ткаченко.   Фінансово мешканцям допоміг європейський проект " Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

Світлана Ткаченко,  голова ОСББ " Мирний, 22": У нас был проведен капитальный ремонт крыши  на деньги ПРОН , на деньги миськрады и спиввласников. От крыши у нас осталось экономия,- 75 тыс.грн. 65 тыс ПРООН и 12 тыс. наших, мы сделали проект на капремонт воды и канализации и мы будем просить деньги у миськрады, что нас поддержут , пока с людей деньги мы не собираем .

Найбільше проблем у мешканців було з  мокрими стелями на  верхніх поверхах, на перших – з холодною підлогою  та неякісною водою.  За тепло, яке обігрівало підвали, платили  немалі гроші.  Вікторія Закаблук та Микола Вовк  - старожили цієї багатоповерхівки.   Спільна справа, розповідають, не лише поліпшує умови поживання, а й згуртовує  сусідів.

Вікторія Закаблук,  мешканка ОСББ " Мирний, 22": Не тече дах, стало тепліше взимку від того, що утеплили. Ви знаєте, ОСББ дозволив нам здружитися, а навіть познайомитися для початку, я думаю ми  спільними такими зробимо багато для нашого дому. 

Микола Вовк, житель ОСББ " Мирний, 22": ІТП – хороше діло хороше , тоді  і перший і шостий під'їзд - буде всім однаково, а так середні – краще топиться, а крайні -  хуже.

Збалансувати температурний режим  та регулювати його в квартирах зможуть за допомогою індивідуального теплового пункту,  пояснює бухгалтер ОСББ  Антоніна Гордусенко .  Актив  наразі обговорює зі співвласниками це питання. 

Антоніна  Гордусенко, ОСББ " Мирний, 22": Розцінки  в нас були ЖЕК поставиви2,29 за метр кв., ми так і  рішенням загальних зборів залишили , тому що ми начинали з нуля і ми рішили на загальних збора, що пока тариф у нас буде 2,29. На дальше ми подивимся, як буде, розумієте, якщо робити  отакі ремонти, як ми  плануємо для цього потрібні кошти, може  згодом і збільшимо тариф, але це ж тимчасово, бо як робиться капремонт даху, то це ж навічно.

 У співпраці з  Європейським проектом ЄС ПРООН   «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»,  12 – ти ОСББ  у Миргороді надали  фінансову підтримку на ремонт житлового фонду.