Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

УАЗ у зону АТО відправили миргородські волонтери

УАЗ у зону АТО відправили миргородські волонтери

Ще один автомобіль у зону АТО відправили миргородські волонтери. Як купували авто та як приводили його до належного стану, знають наші колеги з Миргорода.

Це вже не перший автомобіль, котрий миргородці передають у зону ведення бойових дій Цього разу місцеві механіки відремонтували  старий УАЗ-462, придбаний за кошти благочинців. Керівник асоціації воїнів-десантників Миргородищини волонтер Анатолій Шептун разом з колегами, що працюють на підприємстві  "Контакт",  кілька днів не відходили від транспортного засобу, працювали на совість. Адже технічний стан автомобіля, що потрапить на передову, має бути бездоганним.

            Анатолій Шептун, волонтер: Щоб правильно сказать про об'єм робіт, 4 ночі підряд мені сниться передній міст. То єсть, з цим УАЗом сама велика проблема була - це з переднім мостом. Там перероблені редуктора, хто механік, той пойме. А так, в принципі, косметичний ремонт трохи зробили, з двігатєлєм позанімались, но там невелика проблема.

Тих, хто долучився до цієї справи, придбання та ремонту авто, волонтер Геннадій Кудін називає поіменно. Говорить, приємно, що громада не  байдужа до потреб наших захисників.

Геннадій Кудін, волонтер: І хотілось подякувать людям, які допомогли у зборі коштів на придбання УАЗа ... дякуєм всім людям за те, що довіряють нам!

Потрапив автомобіль до 80-ї бригад, підрозділ якої базується у Пісках поблизу Донецького аеропорту. Окрім транспортного засобу,  миргородці передали воїнам також продукти харчування та теплі речі.

Анатолій Шептун, волонтер: Начиная з печива, начиная рукавички якісь плели, хтось оберіги робив... там консервація, печенюшки тоже. Все: і рукавиці, і світера, і теплі речі. Багато води будем везти. Особенно в Авдіївці зараз на даний час води немає, то я сьогодня созвонювався, кажуть, можеш нічьо не везти - води вези!

            Хлопці на сході поповненню в автопарку радіють.А ще із задоволенням куштують смаколики з миргородського краю і передають вітання рідним та близьким, що чекають на них в тилу.