Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Ювілей відзначив міський конкурс краси «Наталка Полтавка»

Ювілей відзначив міський конкурс краси «Наталка Полтавка»

Ювілей відзначив міський конкурс краси «Наталка Полтавка».  20  років тому в Полтаві обрали першу Наталку. Що змінилося за цей час і чим особливий був цьогорічний захід,- знають  Валерія Рибалка та Павло Бардиш.

За 20 років проведення конкурсу мало що змінилося,  говорить  2-га віце-міс Вікторія Жирова. Зараз так само,  як і в часи його заснування,  талановитість і природність – головні  складові конкурсу.

Вікторія Жирова, 2-га віце-міс конкурсу "Наталка - Полтавка" 1997 року: Тут не потрібно якогось неймовірного зросту, якихось параметрів - це конкурс талантів. Дівчата співають, танцюють, розкривають свої таланти, свою майстерність

Десять переможниць минулих років представили публіці  вишукані сукні , українські  вінки  та весняні образи. Головна мета цьогорічного конкурсу краси «Наталка Полтавка»  -  благодійність. Виручені кошти підуть на лікування хворої 8-річної Маргарити Бородай та полтавцям, які потребують негайної медичної допомоги.

 Оксана Дайнега, виконуюча обов’язки директора Полтавського міського Будинку культури: Сьогодні ми збираємо кошти для дівчинки, яка потребує лікування. Так як Наталка Полтавка, це, перш за все, добра і чуйна дівчина, тому ми вирішили зробити цей конкурс благодійним.

Олег Година один із тих, хто в 1997-му році започатковував конкурс краси і талантів. 

Олег Година, почесний гість конкурсу: Конечно какое-то волнение, какой-то трепет. Потому что 20 лет прошло с того момента, когда мы собирали, когда начинали какие-то вопросы решать. Много было ошибок, много, как говорят в народе,  шишек  набили. Но тем не менее конкурс, видите,  живет по сей день.

Цього року організатори конкурсу вирішили не обирати переможця. Адже всі «Наталки» колись вже отримали свою головню нагороду.  Переможниця 2001 року Наталя Златопольська побажала  учасницям бути справжніми та підкорювати нові вершини.

Наталя Златопольська, переможниця 2001 року: Хто танцює, хто співає, хто володіє сценічною майстерністю, але сама головна родзинка кожної дівчини, яка бере тут участь – це її душа. Тому я побажаю нашим дівчатам тримати марку і нести найкраще що притаманно нашим полтавчанкам.

Відкрити конкурс запросили популярного українського співака EL Кравчука.