Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

Футзалістки «ПЗМС» з боєм переграли «Злагоду»

Футзалістки «ПЗМС» з боєм переграли «Злагоду»

Футзалістки «ПЗМС» у напруженому матчі з дніпровською «Злагодою»  вирвали перемогу. На «битві за друге місце» побували і наші кореспонденти.

Дніпровська «Злагода» до Полтави приїхала за перемогою. У цьому випадку гості мали шанси зачепитися за друге місце. Полтавки дарувати «срібло» не збиралися. Рахунок гри – 4:3.

Марина Пушенко, гравець «ПЗМС» (Полтава): Десь ми недопрацювали у захисті, і не все реалізували. Плюс «Злагода» команда непогана, вони і у великому футболі грають, тому у них завжди пік форми..

Першими вперед вийшли гості, та два влучні постріли Юлі Дударчук дозволили нашим дівчатам піти на перерву за рахунку 2:1 на власну користь. Гості не здалися. Двічі по ходу гри вони зрівнювали рахунок. Але зупинити Юлю Дударчук, у якої  пішла гра, не зуміли. 4 голи і всі на рахунку нашого бомбардира. Дніпряни в такому результаті побачили упереджене суддівство.

Олена Кудзієва,  головний тренер «Злагода» (Дніпро): Можна сказати грали непогано. Незадоволені бо давали занадто багато фолів нам несправедливих. Така моя думка.

Микола Кудацький, головний тренер «ПЗМС» (Полтава): Важка гра, бо наш суперник претендує на друге місце. З ними завжди було важко і сьогодні не виключення. Зараз ми вже на 90% стаємо срібними призерами цього...турніру, бо чемпіонатом це важко назвати.

4:3 – важка перемога полтавок. Наступним суперником у чемпіонаті для наших дівчат стануть столичні «ІМС».