Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На 320 тисяч гривень нікого з роботодавців Полтавщини не оштрафували

На 320 тисяч гривень нікого з роботодавців Полтавщини не оштрафували

Штраф в 320 тисяч  нікому з роботодавців Полтавщини не виписали Штраф в 320 тисяч нікому з роботодавців Полтавщини не виписали

Штраф в 320 тисяч  нікому з роботодавців Полтавщини не виписали. Минуло три з половиною  місяці,  як Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України, яким серед іншого передбачено штраф  за виплату зарплат "в конверті" в розмірі 100 мінімальних заробітних плат. Тобто, з 1 січня підприємців можуть оштрафувати за це на  320 тисяч гривень.

В управлінні Держпраці в Полтавській області кажуть, що роботодавцям слід пам’ятати - сплата штрафу не звільняє від обов’язку усунути порушення законодавства про працю.

Сергій Щербак, начальник управління Держпраці в Полтавській області: У всіх на слуху оцей штраф 320 тисяч гривень. Роботодавців лякають. Але я вам скажу, що ця фінансова санкція застосовується до тих підприємств,  які не допустили нашого працівника до перевірки, якраз з питань легалізації трудових відносин. У нас поки що в області таких випадків не було. За інші порушення суми значно менші. Ну, найбільша сума за кожного працівника,  якого ми виявимо,  що не працює, зарплата в конверті  – 96 тисяч.