Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

З творчим та життєвим шляхом Леся Курбаса знайомлять студентів-аграріїв

З творчим та життєвим шляхом Леся Курбаса знайомлять студентів-аграріїв

Людина, яка була сама театром. З творчим шляхом та життям Леся Курбаса знайомлять студентів не лише профільних закладів. Вечір памяті відомого українського режисера, актора, драматурга  відбувся в  обласній бібліотеці імені Котляревского. Подробиці у сюжеті наших колег.

Лесь Курбас - відома постать для українського народу – і досі молоді актори вчаться за його методиками. Щоб розширити свої знання в театральному мистецтві, на вечір - портрет до 130-ти річчя з дня народження актора завітали  студенти. На зустрічі говорили про життя драматурга та його непросту долю.

Юлія Крамарева, завідувач відділу соціально-культурної діяльності ПОУНБ ім. І. П. Котляревського: Насправді Лесь Курбас сам творець театру. Можу сказати, ця людина сама театр.  Це просто цікаво тому, що це нове, свіже віяння. Не традиційне щось, не народне, модерне. Те, що зараз навіть актуальне.

Студенти переглянули три біографічних відео сюжети та ознайомилися з популярними виданнями, присвяченими Лесю Курбасу.

Юлія Крамарева, завідувач відділу соціально-культурної діяльності ПОУНБ ім. І. П. Котляревського: Тому що це саме ті діти, які, можливо, про це  мало що чули, мало цікавилися. Тому цікаво саме їм це розповісти. Відкрити, можна сказати, для них це.

Юлія Юріївна, викладач Полтавського аграрно-економічного коледжу: Оскільки в навчальній програмі це обов’язкова частина, обов’язкова тема вивчення – театр і розвиток театру. Тому для дітей це і прогулянка, і досвід, і певні знання, які вони здобувають поза межами навчального закладу.

На зустрічі виконали  п’єси відомих українських композиторів.

 Студент першого курсу Святослав Бабич каже: поповнив свою базу знань.

Святослав Бабич, студент Полтавського аграрно-економічного коледжу: І це в користь для мене тому, що я дізнаюсь щось цікавіше і нове відкриваю для свого життя.