Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Миргороді триває прийом заявок на участь у програмі «Місто активних громадян»

У Миргороді триває прийом заявок на участь у програмі «Місто активних громадян»

У Миргороді триває прийом заявок на участь у програмі «Місто активних громадян». У її рамках жителі курортного міста можуть реалізувати соціально-значущі ініціативи. Про терміни та умови розкажуть наші колеги з Миргорода.

На останній сесії 2016-го року депутати Миргородської міської ради проголосували за старт довгострокової програми «Місто активних громадян». На її реалізацію у бюджеті міста передбачили 200 тисяч гривень. Від попередниці цьогорічну програму, окрім назви, відрізняє удвічі більший бюджет. Відтепер на реалізацію проекту його автори отримають не 10, а 20 тисяч гривень. Та мають додати 15% власних, або ж спонсорських коштів. Оглядають тільки ініціативи, спрямовані на поліпшення інфраструктури, покращення соціального, культурного та екологічного становища міста чи його мікрорайонів.

Анна Саєнко, головний спеціаліст Миргородської міськради: Є ініціативи, які  продовжують попередню тематику – це і по видавництвам, і по зонам відпочинку.  Є абсолютно нові цікаві ініціативи.

Усього цьогоріч планують розглянути близько п’ятдесяти ініціатив. За умовами конкурсу одна людина може подати максимум 2 заявки та заручитися підтримкою щонайменше 20 однодумців.

Анна Саєнко, головний спеціаліст Миргородської міськради: Це досить проста анкета… буквально контакти ініціатора, опис цієї ініціативи, опис поточного стану, чому хочуть це змінити що хочуть зробити і очікуваний результат.

Останній день прийому заявок – 17 березня. Після цього буде сформований загальний перелік анкет та розпочнеться підготовка засідання конкурсної комісії з відбору.

 Програма «Місто активних громадян» діятиме упродовж 5 років. Щорічно на її реалізацію планують закладати до бюджету більшу суму. Так у 2022 році на втілення в життя ініціатив громади заплановано передбачити 330 тисяч гривень.