Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Нацгвардійців розважали учні Полтавського багатопрофільного ліцею

Нацгвардійців розважали учні Полтавського багатопрофільного ліцею

Школярі Полтавського багатопрофільного ліцею імені Івана Котляревського  привітали військових з днем Національної гвардії України  і влаштували для них святковий концерт. На заході побували Юлія Кравець та Богдан Казирід.

Піснями, віршами і танцями розважали нацгвардійців учні Полтавського багатопрофільного ліцею.

Катерина Овчарова, вчителька математики Полтавського багатопрофільного ліцею №1: Із нацгвардією у нас тісна співпраця, ми вітали їх з новорічними святами, зверталися по допомогу коли потрібна була донорська кров в онкогематологічному відділенні

Школярі подарували гостям власноруч виготовлені малюнки та обереги. А ще пригостили короваєм. При ліцеї вже кілька років   працює  волонтерський загін, який постійно допомагає бійцям АТО.

Орина Фісанович, учениця Полтавського багатопрофільного ліцею №1: Ми малювали малюнки воїнам АТО та посилали їх на фронт, писали листи підписували малюнки і відсилали їх.

Нацгвардійці дякували вихованцям за свято та щирі слова.

Артем Клунник, заступник командира патрульної роти по роботі з особовим складом: Ми з ліцеєм як друзі, вони дружать з нами ми з ними.

Національна гвардія України  займається охороною держаних та спеціальних об’єктів, конвоюванням підсудних, забезпечує громадський порядок.