Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

25 родин з Полтавщини змагалися за звання найспортивнішої

25 родин з Полтавщини змагалися за звання найспортивнішої

up> 25 родин   з Полтавщини змагалися в обласному фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я».  Деякі сім»ї  боролися не вперше.  Серед конкурсантів  – багатодітні родини, спортсмени, дебютанти. Хто здобув перемогу, дивіться в сюжеті Лідії Ритченко.

Сім’ї змагалися на швидкість, витривалість та кмітливість у п’яти естафетах. Використовували різний спортивний інвентар: м’ячі, обручі, скакалки  та інше. Родина Передерій із Полтави брала участь у змаганнях вперше.

Ігор Передерій, тато: Це  лише позитивні емоції. Спорт  це завжди гарно. І це зміцнює нашу родину. І всі родини загалом.

Дмитро Передерій, учасник: Справжній спортсмен, яким повинен бути? – сильним, бистрим, справедливим, сміливим.

 Для багатодітної сім’ї Письменних, які приїхали із Кременчука,  фестиваль став традиційним.

Родина Письменних: Із старшою донькою Ілоною були 4 рази ми були. В том году був перерив. А тепер із молодша  Арінка приїхала вперше. Це навчання не токо для мене, а й для молодшої сестри. Це досвід, здоровий спосіб життя і нам це подобається.

Все частіше на Полтавщині популяризують активний відпочинок у вигляді родинних змагань. Говорить директор Полтавського обласного центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Людмира Калаптуровська.

 Людмира Калаптуровська, директор Полтавського обласного центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх»: Це спонукання батьків до заняття фізичної культури разом із дітьми.  Багато різноманітних змагань. І велодень у нас приймають батьки з дітьми. І різноманітні походи з дітьми, на лодках.

За словами пані Людмили, нині в області  проблемою залишається відсутність велодоріжок, необхідних  для дітей та  дорослих. Не вистачає також і  антивандальних спортивних майданчиків для заняття спортом.  Що ж до обласного фестивалю, «Мама, тато, я – спортивна сім’я»,  то учасників нагородили медалям, грамотам та кубками.  Переможці, а це родина Приставка із села Бутенки Кобеляцького району поїде  в червні на Всеукраїнські змагання, що відбудуться в Києві.