Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Будівництво в пішохідній зоні на вулиці Івана Мазепи знову відновили

Будівництво в пішохідній зоні на вулиці Івана Мазепи знову відновили

Забудова по-полтавськи.  Будівництво  в пішохідній зоні на вулиці Івана Мазепи знову відновили. Нагадаємо,  минулої п’ятниці увечері невідомі зруйнували паркан, що обгороджував будмайданчик. За словами юриста В’ячеслава Кущинського, об'єкт не мав паспорта, тож є незаконним. Наступного дня будівельні роботи відновили: робітники залили фундамент бетоном. Біля будмайданчика зібралися громадські активісти. Юрист В’ячеслав Кущинський звинуватив викликану поліції у бездіяльності та написав заяву до правоохоронних органів.

В’ячеслав Кущинський, юрист: Пишу заяву про вчинення злочину, про те, що зараз відбувається самовільна забудова й захоплення земельної ділянки – це є кримінальна відповідальність. Слідчий закрився в машині й просто без діє.

Павло Пипенко, заступник командира батальйону Управління патрульної поліції  м.Полтави: Ми правовою кваліфікацією, тобто встановленням документів та причин, ми не займаємось. Ми безпосередньо на місці конфлікту, коли є сторона забудовника і сторона громади, ми в той момент намагались провести деескалацію конфлікту, щоб не відбулось ні кровопролиття, тобто ніхто нікому не наніс жодних тілесних ушкоджень.