Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

Тренер БК «Полтава»: сподіваємось Бердянськ втратить очки

Тренер БК «Полтава»: сподіваємось Бердянськ втратить очки

«Полтавське дербі». У рамках матчів жіночої баскетбольної Вищої ліги зійшлися два полтавські колективи – «Полтава» і «Полтава-баскет». На матчі побувала і наша знімальна група.

До матчу жіночої баскетбольної Вищої Ліги полтавські команди підійшли у різних турнірних ситуаціях. БК «Полтава» веде боротьбу за медалі, а «Полтава-баскет» змагається за власний престиж. У першій грі між собою перемогу одержали підопічні Анатолія Ніщіменка 61:63. Додатковим приводом  реваншу для «Полтава-баскет» був святковий день. Свої іменини відзначали одразу  головний тренер Юлія Старих і капітан команди Анна Степаненко. Але зробити подарунок своєму тренеру не вийшло. Чинити опір «червоно-чорні» змогли лише перші дві чверті.

Юлія Старих, головний тренер БК «Полтава-баскет»:У нас не пішов дальний кидок. Все мимо – підбирання немає. Вчора ще тримались якось, сьогодні сил не вистачило. Захмарних завдань ми не ставили. Для нашої команди я думаю середина гарний результат

Підсумковий рахунок протистояння 47:63. У складі БК «Полтава» проявила себе Анна Шейнерт, яка набрала 29 очок.

Анатолій Ніщіменко, головний тренер БК «Полтава»: Я чекав з початку сезону цього, Анна Шейнерт, полтавка, наша дівчинка, себе проявила, вихованка Тетяни Тонченко. По протоколу попала все що треба було.Якщо вдало зіграємо з Тернополем, то з Франківськом буде гра за друге місце. Якщо Бердянськ десь оступиться тоді за перше.

Нині «Полтава-баскет» поступається «зелено-білим». Ім»я чемпіона стане відомо на фініші. Павло Лопатюк та Ігор Ізотов, полтавські телевізійні новини.