Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

До дендропарку повернулися лебеді

До дендропарку повернулися лебеді

Пара чорних та троє білих птахів знову оселилися на великому ставку Полтавського міського дендропарку.

Виявилося, що сьогодні випустять 3 пари без одного - білий лебідь Петро - напередодні мав проблеми зі шлунком, тож на нього його Наталка чекатиме тут за тиждень. Крім того, Юнона і Авось, Чук і Гейша стануть окрасою парку, говорять керівники парку. Саме Гейшу випускають першою, вона на цьому ставку уперше.

Юлія Генадіївна класний керівник 5-А з 34 міської школи, розповідає, що цей парк - улюблене місце відпочинку її дітей. Тим більше, що до травневого свята, коли дендропарк святкуватиме 55-річницю, готують виставу-містерію "Івана Купала". Дітей сюди запросили виконати почесну місію - повернути птахів у їхній ставок.

Холодну пору птахи провели у розпліднику в Ковалівці. Там самки за зиму відклали яйця, якими тепер опікуватиметься інкубатор. Наглядач дендропарку Віктор Сегеда 3 роки сконструював будиночок для лебедів, доглядає за ними і радить полтавцям, чим годувати пернатих.

Директор Дендропарку Михайло Львович має прикмету: коли в Дендропарку роблять щось корисне - завжди хороша погода.

Дендропарк поступово перетворюють  в комфортне місце для відпочинку, розповідає Оксана Деркач, яка свого часу і придбала за власні кошти лебедів. Згідно з проектом реконструкції цього року планують закінчити оглядовий майданчики та сходи біля центрального входу разом з пандусом.