Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві 40% житлового фонду обладнано лічильниками теплової енергії

У Полтаві 40% житлового фонду обладнано лічильниками теплової енергії

У Полтаві найменше серед міст області встановили лічильників  теплової енергії.  Їх має  40% населення.  Про це повідомив  керівник обласного управління житлово-комунального господарства Едуард Рева. За його словами, малу кількість вузлів обліку встановили в Машівському, Великобагачанському та Полтавському районах. Взагалі немає лічильників в Карлівському районі.

Едуард Рева, керівник управління житлово-комунального господарства Полтавської області: 100% виконали Горішні Плавні, Миргород. Найскладніша ситуація в нас на сьогодні 40%  - в Полтаві.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго": Під час встановлення теплових лічильників підприємство постійно стикається з проблемами незадовільного стану підвальних приміщень. Це і відсутність  підтоплення різними технічними водами, відсутність теплової ізоляції внутрішньо-будинкових трубопроводів. Істотно вплинуло на роботу підприємства збільшення більше ніж в два рази вартості природного газу. Та здороження на третину електроенергії. Це в свою чергу призвело до майже двократного збільшення тарифу на теплову енергію. 

Нагадаємо,  до 1-го серпня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  поставила завдання керівництву обласного житлово-комунального господарства забезпечити встановлення 70-ти відсотків лічильників на Полтавщині.  А до 2018-го року  планують встановити  90 відсотків вузлів обліку.