Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

В звільненій газетній арці були їжа, шприци, та сушився одяг

В звільненій газетній арці були їжа, шприци, та сушився одяг

Скандальну газетну арку у Полтаві звільнили сьогодні близько першої години ночі. Що саме знайшли місцеві мешканці за металевими дверима та яка доля, на їхню думку, в подальшому чекає «Газетний ряд» – дізнавалися наші журналісти.

Анна Комар, журналіст: Ще вчора на цьому місці був металевий «бункер». Та сьогодні ворота знесли майже повністю, тож арка знову вільна. Та чи надовго – місцеві мешканці не знають.

Цієї ночі поліція провела обшук всередині звільненого «Газетного ряду». Полтавка Ірина, яка була понятОю при обшуку, каже: знахідки вразили усіх присутніх.

Ірина Козацька, полтавка: Тут знаходилося 5 шприців 5-тикубових великих з якоюсь жовтою рідиною.  Там були ще півбутилки водки «Наша марка», кетчупи, куча стаканів валялося, півхлібини було. Також там була драбина, на ній сушилися пості рані носки, ми даже знайшли, чим їх стірали.

Зі сторони двору над аркою знайшли засоби відео спостереження.

Ірина Козацька, полтавка: Тут була плазма, на якій було видно, що за всім цим спостерігали.  Було видно, що камера робоча на ту сторону, там стояли автобуси,  і видно було, що все транслюється. Тут були і протівогази, і маски.

Майже в усьому будинку на Соборності, 27 вчора і сьогодні зранку не було світла. Також через дим у квартирах було важко дихати, розповідає 15-річна Даша.

Дарія, полтавка: В під’їзді було дуже-дуже димно, неможливо було знаходитись.

Місцеві мешканці говорять: на цьому історія з аркою не завершиться. ФОП Степаненко не зупиниться, і, скоріш за все, скоро відновить забудову.

Дарія, полтавка: Так, буде, тому що ми знімаємо ці ворота з літа, і кожного разу нові ворота. Тобто, так, буде.

Віктор Степанович, полтавець: Ми сейчас приречені на поразку. Бо у нас кругом засіла мафія.  Наша біда в тому, що люди, за якими ми йдемо – вони зрадники.

За словами жителя будинку Віктора Степановича, за газетною аркою постійно спостерігають троє чоловіків, які, на його думку, можуть бути представниками кременчуцької охоронної фірми «Скорпіон».