Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Після сутичок за "Газетний ряд" поліціянти відкрили п'ять кримінальних справ

Після сутичок за "Газетний ряд" поліціянти відкрили п'ять кримінальних справ

Нові кримінальні справи. Вчора, після сутичок  поряд із аркою у будинку по вулиці Соборності, 27, між приватною охоронною фірмою з Кременчука та містянами  відкрито п’ять кримінальних проваджень. Серед них: хуліганські дії, пошкодження майна та завдання тілесних ушкоджень працівнику поліції. Про це повідомив   сьогодні на прес – конференції начальник Головного управління  нацполіції в Полтавській області  Олег  Бех.  Він  зазначив: за медичною допомогою  учасники бійки звертались до лікарень  як Полтави,   так і Кременчука.

Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області: Було затримано близько 12 осіб: 4 особи - охоронці, яких було ідентифіковано, допитано. Вони повідомили про осіб,  з якими разом працювали і знаходились на охороні вказаного об’єкту. Основні охоронці, які приймали участь в сутичках, скрились з місця події  також було доставлено низку осіб, які знаходились зі сторони активістів, які також надали пояснення і були відпущені після трьох годин спілкування з ними

Наразі  міськрада  жодних коментарів щодо подій  5 квітня не надала. У прес – службі повідомили, що  поінформують про це   пізніше. Нагадаємо: 24 березня на сесії Полтавської міської ради  було прийнято рішення  про передачу арки у будинку на вулиці Соборності, 27  приватному підприємству, яке уклало угоду з охоронною фірмою з Кременчука.