Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві нагородили переможців Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів

У Полтаві нагородили переможців Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів

У Полтаві провели заключний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів першого та другого рівнів акредитації. Хто став кращим знавцем рідної мови знають наші кореспонденти.

До обласного центру з’їхалися студенти вишів з 24-ох областей України, які стали переможцями олімпіад у своїх регіонах. Полтавщину на змаганнях  представляла студентка Полтавського музичного училища Марія Волох.

Марія Волох, учасниця олімпіади, студентка:Взагалі, я навіть не очікувала, що дойду до третього етапу. В мене вже є дуже велике досягнення. Дуже рада, що я змогла попасти сюди, подивитися як тут все.

За словами голови циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Світлани Корнет,на  олімпіадістудентипоказаливисокий рівень знань української мови.

Світлана Корнет, голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін: Безпосередньо власне змагання з української мови відбулися сьогодні. Уже визначені переможці, зараз останні хвилини приготування до церемонії закриття

Кращі знавці рідної мови чекали на оголошення результатів з хвилюванням. Учасниця з Херсона Ірина Коломієць каже: участь в олімпіаді бере вперше.

Ірина Коломієць, учасниця олімпіади (м. Херсон): Хоча я представниця з російськомовної частини України, але я люблю свою мову, я її поважаю. Я прагну її вивчати. Тому я тут.

Аби впоратися з усіма завданнями,  студенти наполегливо готувалися, розповідає викладач української мови  Полтавського музичного училища  Ольга Шмиголь.

Ольга Шмиголь, викладач української мови  Полтавського музичного училища ім.Лисенка: Складнощі були. Багато матеріалу, і словники опрацьовували і нову методичну літературу, роздаткові різні матеріали. Все заради того, щоб представити Полтавщину на Всеукраїнській олімпіаді.

Переможницею Всеукраїнської олімпіади з української мови стала студентка економіко-технологічного технікуму Херсонського національного-технічного університету Ірина Коломієць з Херсона.

Ірина Коломієць, учасниця олімпіади (м. Херсон): Так, я планую надалі навчаючись в університеті брати участь в інших олімпіадах. Думаю ще в майбутньому ще відвідати це прекрасне місто.