Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Скандальні питання "Газетної арки" депутати обласної ради розглянуть на сесії

Скандальні питання "Газетної арки" депутати обласної ради розглянуть на сесії

Депутати обласної  ради планують на найближчій сесії розглянути низку питань з приводу «газетної арки» у Полтаві. Головне питання - звернення до відповідних органів про позбавлення ліцензії охоронної фірми «Скорпіон 2016»  і притягнення до кримінальної відповідальності  її керівництва та працівників. Також планують звернутися до політичної партії Блок Петра Порошенка стосовно причетності  її депутатів з  міської та обласної рад до подій 5 квітня на вулиці Соборності, 27. Винних хочуть позбавити мандатів. Про це повідомили на прес – конференції.

Анатолій Ханко, заступник голови Полтавської обласної ради: Звернення до Авакова стосовно кадрових рішень по цій ситуації в Полтавській області. Вплоть до відставки Беха. Розпуск атестаційної комісії. Тому що ми,  на жаль,  отримали цю атестаційну комісію, в якій є монополія однієї людини, яка до речі була поставлена Аваковим. І відповідно ця атестаційна комісія не може в тій чи іншій мірі розслідувати цю справу об’єктивно.

 Євгеній Холод, перший заcтупник голови Полтавської обласної ради: Є Ірина Ігорівна Степаненко – депутат обласної ради від Блоку Петра Порошенка. І всі знають, що ніякий не брат, а вона є тою власницею всіх цих кіосків та МАФів. Вона в той же час є головою атестаційною комісії національної поліції. Вона туди завела ще Тімоху - депутата обласної ради. Завела туди свого юриста. І вся атестаційна комісія належить їй.

 фото: http://np.pl.ua