Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

У Полтаві на пішому квесті збирали гроші для офтальмологічного відділення дитячої лікарні

У Полтаві на пішому квесті збирали гроші для офтальмологічного відділення дитячої лікарні

Супергерої та благодійність. У Полтаві на пішому квесті збирали гроші для офтальмологічного відділення дитячої міської клінічної лікарні. Як це було – дивіться у сюжеті наших кореспондентів.

На десяти локаціях по всьому місту фантастичні супергерої. Один із них – Людина-павук. Під цією маскою Сергій Гаврилюк.

Сергій Гаврилюк, виконує роль супергероя: Люди повинні, учасники, знайти мене. І в мене є така чудова підказочка, де знаходиться інший герой.  Зараз надворі не так тепло, а мені, чесно, тепло, бо я знаю, що мене зігрівають серця тих дітей, які чекають на те обладнання.

Завдання для учасників квесту – швидко пересуватися містом і шукати за підказками всіх персонажів по порядку. Організація та підготовка конкурсних завдань тривала близько трьох тижнів.

Євгеній Анацький, організатор квесту: Выбрали тему, которая больше людям понятна, интересна, актуальна. Сейчас много фильмов снимается на эту тему и это людям знакомо.

Учасниця квесту «Супергерої» Олена каже: секрет перемоги – простий.

Олена, учасниця квесту: Ми повинні спритно бігати, і ми підготувалися, маємо гарну форму. Діяти командою, вірити у себе і ніколи не здаватися.

Організував захід благодійний фонд «Серце до серця» спільно із полтавським квест-проектом. Мета – зібрати кошти для закупівлі обладнання в офтальмологічне відділення дитячої міської клінічної лікарні.

Вікторія Рєпка, організатор квесту, координатор БФ «Серце до серця» у Полтаві: Зараз багато людей вже не вірять в благодійність, не вірять в те, що може це йти кудись по назначенню. І тому, коли людина бере сама участь у цьому, не збирає кошти, отримує таке сердечко, в нього щось залишається там.

Полтавці не лише долучилися до благодійності, а й змагалися за призи. Головний – тур по чотирьох країнах Європи. На цьому квесті для офтальмологічного відділення зібрали більше  трьох тисяч гривень.